REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Plánujete pohodovou rodinnou dovolenou? Poradíme, jak vybrat ten správný hotel

Dovolená s dětmi v roce 2018

Nad plánováním rodinné dovolené vždy visí jeden velký otazník. Bude hotel dostatečně bezbariérový i pro babičku? Nebude v hotelovém komplexu chybět dětský bazén a koutek s hračkami pro nejmenší? Je možné mít s sebou na dovolené čtyřnohého mazlíčka? Otázek vyvstává nespočet. Jak ale najít odpovědi a zároveň vhodný hotel pro všechny?
Je sice pravdou, že na všechny všetečné otázky, vám odpoví v cestovní kanceláři, avšak ne vždy se musíte dozvědět pravdu. Ani v cestovce nemusí znát odpověď na vše a občas si mohou informace upravit k obrazu svému, respektive tak, aby vás nalákali na koupi zájezdu. Něco zatají a něco přibarví.

Předejděte nepříjemné reklamaci zájezdu

Jestliže už plánujete rodinou dovolenou v roce 2018, pak jistě destinaci volíte podle toho, jaká je vaše oblíbená, a hotel vybíráte podle fotografií a popisu. Ti, kteří jedou na dovolenou s dětmi, chtějí především přívětivé a bezpečné prostředí, dostatek vyžití pro ratolesti a zajisté ocení i bohatý animační program.
O tom, zda vámi vybraná destinace a hotel, vaše požadavky splňují, se ale nejvíce dozvíte z hodnocení hostů, kteří letovisko a komplex navštívili. Rozhodně proto nedejte jen na dokonalé fotografie, strohý popis a informace z cestovní kanceláře. Pokud byste tak učinili, mohla vy vás čekat nepříjemná a zdlouhavá reklamace zájezdu.

Online recenze hostů vám napoví, kam vyrazit s rodinou

Pokud nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám vhodný zájezd pro rodinu s dětmi doporučil, pak nezoufejte. Využít můžete online recenze uživatelů, které najdete na internetu. Většina hostů je sdílných a ráda se podělí o pozitivní i negativní zkušenosti. Rozhodně neplatí, že Češi si pouze stěžují. Naopak, jsou-li čeští turisté spokojení, rádi se o svou příjemnou zkušenost podělí.

REKLAMA

A co se můžete z hodnocení uživatelů dozvědět?

Především to, zda hotel za navštívení vůbec stojí. Mnoho vám tak napoví už celkové hodnocení pomocí hvězdiček a procent. Hvězdičky ale rozhodně nemusí odpovídat hvězdám hotelu. V uživatelských recenzích představují subjektivní názor hosta.
Dívejte se na hodnocení hotelů a dozvíte se dále, zda je hotelový komplex vhodný pro rodiny s dětmi, vyznavače klidu a osoby se sníženou schopností pohybu, nebo zda je naopak tím pravým místem pro milovníky nočního života a ruchu velkoměsta.
Uživatelské recenze vám napoví i to, jaký je personál, jak jsou vybaveny pokoje, jaká je kvalita jídla a stravování a jak jsou hosté spokojeni s úklidem a s celkovou čistotou hotelové komplexu.
V neposlední řadě si můžete také přečíst dojmy z dovolené a další zajímavé připomínky, které vám pomohou vybrat ten pravý hotel pro vás a vaši rodinu, a to ať už plánujete vyrazit na dovolenou do evrop ských destinací či na sever Afriky.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA