Vyrazte na výlet do pivovaru Radegast

Přijďte se podívat, jak se v Radegastu vaří pivo pro pravé chlapy

Přijďte se podívat, jak se v Radegastu vaří pivo pro pravé chlapy


Vyrazte na výlet do pivovaru Radegast a zjistěte, jak se toto správně hořké pivo vaří. Prohlídka začíná v Návštěvnickém centru, které vám povypráví historii piva Radegast. Čestné místo zde má příběh sládka Jaromíra Franzla, který je otcem piva Radegast. Právě on mu vtiskl charakteristickou hořkost, kterou si pivo zachovává dodnes. Vysvětlíme vám zde také složitý výrobní proces piva Radegast a poznáte také suroviny, ze kterých se pivo vyrábí – chmel a ječmen. Suroviny si budete moci doslova osahat. Dozvíte se více o propojení piva Radegast s čistou beskydskou přírodou, drsným životem v regionu i staroslovanským bohem Radegastem.
N_navstevnickatrasa_2012-06-12_37Z Návštěvnického centra vyrazíte na prohlídku výrobní části pivovaru. Nošovickým sládkům zde náhlednete přes rameno a výrobní proces si prohlédnete na vlastní oči. Na závěr prohlídky vyjedete výtahem do degustační síně ve věži pivovaru, kde si s vychlazeným správně hořkým Radegastem vychutnáte i nádherný výhled na panorama Beskyd.
Součástí Návštěvnického centra je také prodejna s širokou nabídkou předmětů z aktuální kolekce Radegast. Nechybí zde potřeby pro pravé chlapy, značkové oblečení, pivo Radegast nebo pivní sklo.

Časy prohlídek Pivovaru Radegast

N_navstevnickatrasa_2012-06-12_16duben – září : ÚT a ČT od 16.30 hodin, SO a NE od od 11.00 a 15.00 hodin
říjen – březen: ÚT a ČT od 16.00 hodin, SO od 15.00 hodin
Prohlídky mimo otevírací dobu Návštěvnického centra jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek 50,-Kč na osobu. Rezervace exkurzí je nutná předem telefonicky nebo emailem.
Více o exkurzi v pivovaru Radegast a jak si ji rezervovat se dozvíte a stránkách www.radegast.cz.

RAD2013_BF_CMYKPivovar Radegast – prohlídky

adresa: Pivovar Radegast, 739 51 Nošovice, Česká republika
telefon: +420 558 602 566
e-mail: exkurze@radegast.cz
www.radegast.cz
IMG_2257

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama