Pilotem na zkoušku

Akce nesoucí název Pilotem na zkoušku je jedinečným zážitkem pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového.
Jezdili jste již rychlými auty, zkoušeli skákací boty, či letěli balónem? Přijďte si vyzkoušet, jaké to je být Pilotem na zkoušku. Jedná se o akci, kde si vyzkoušíte na vlastní kůži, jaké to je řídit skutečné letadlo. Nebudete sedět u počítače ani v žádném simulátoru, ale budete se doslova vznášet v oblacích a co víc, budete letadlo sami pilotovat.
Účastník akce společně s pilotem naplánuje let, zakreslí v mapě plánovanou trasu, zkontroluje aktivaci vzdušných prostorů, naprogramuje palubní přístroje a zjistí aktuální meteorologické podmínky. Poslechne si, jak vyžádat povolení ke startu, a jako druhý pilot zkontroluje předletové úkony po kapitánovi letadla.
Nyní je čas na pohodlné usazení v letadle a vzlet. Kapitán letadla, pod jehož vedením se celý let uskuteční, po startu nastoupá do bezpečné výšky. Předá vám řízení letadla a dále bude celý průběh letu ve vaší režii. Vyzkoušíte si, zda máte talent na řízení letadla, zda dokážete s klidem vyřešit simulovanou nouzovou situaci a zda zvládnete navigaci letounu na cílové letiště pomocí mapy a kompasu. Přistaneme na dvou dalších letištích, kde si řízení s kolegy vystřídáte, a po zbytek letu budete mít možnost si vychutnat okolní prostředí, při řízení na to jistě nebudete mít tolik času. 🙂 A pořídíte si i nějaké skvělé fotky.
Akce probíhá v České i Slovenské republice. V Čechách si můžete přijít vyzkoušet řídit letadlo do Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové a Českých Budějovic. Těšíme se na vás! =)
Celá akce Pilotem na zkoušku zabere přibližně 3 hodiny a je zakončena poletovým rozborem, kde zkušení piloti proberou s účastníky jejich zážitky a zodpoví řadu otázek a mýtů, které kolem pilotování letadla panují.
Tento zážitek je ideální jako dárek pro vaše přátelé či rodinu, na každý produkt vystavujeme krásné dárkové poukazy.
Kontakt pro více informací
Pilotem na zkoušku
Telefon: +420 775 365 320
Email: rezervace@pilotemnazkousku.cz
Více informací o projektu: www.PilotemNaZkousku.cz
Adresa: Letiště Letňany, Hangár Stará Aerovka, Hůlkova III/213, 197 00 Praha 9 – Kbely

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama