Penzion Zámeček

Zámeček


Soukromý romantický zámeček uprostřed krásné přírody Lužických hor, na tichém, klidném místě vám nabídne:
Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových prostorných pokojích s vlastním soc. zařízením – většina pokojů je s výhledem do zámeckého parku, ledničkou, varnou konvicí, TV.  Možnost připojení k internetu –WIFi.
 
Ubytovaným hostům je zdarma k dispozici privátní bazén 10 x 4,5m s možností nočního osvětlení, velký zámecký park s fontánou, uzavřené bezpečné parkování. Zimní zahrada, letní terasa, ohniště, venkovní gril, pískoviště, houpačka, hřiště, venkovní gril, kuchyňka. Restaurace v objektu v provozu není, na každém pokoji je k dispozici varná konvice + příslušenství. V okolí je restaurací několik, vybere si jistě každý. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro pořádání seminářů, oslav, romantických nebo svatebních pobytů. Na požádání pro Vaše děti připravíme dětské postýlky. Rádi přivítáme i Vaše domácí mazlíčky, kterým se u nás bude také líbit.
Na místě je možné se objednat na masáž dle výběru klienta. Přijměte pozvání k relaxaci a odpočinku, vyberte si některou z nabízených terapií a dopřejte svému tělu i duši chvíli klidu a regenerace!
Při týdenním pobytu dospělá osoba masáž zdarma
Máte také příležitost vyzkoušet zázrak jménem galvanická žehlička, která vás zbaví vrásek, akné a dokonce umí zatočit s celulitidou! Radujte se z perfektní pokožky bez vad na kráse.
Zájemci se mohou zúčastnit jednodenního kurzu Reiki nebo Shamballa – výuka práce s léčivými energiemi (více info: www.reiki-shamballa.cz)
Ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci – koupání, privátní bazén, houbaření, turistika, cykloturistika, lyžování, sjezdovka s nočním osvětlením, běžky.
V blízkém okolí koně, golf, tenis, aquapark, loďky, hrady, zámky, rozhledny, sklárny, …
Zajímavé tipy na výlety Vám rádi poradíme přímo na místě.
V okolí za zmínku stojí přehrada Naděje, Ledová jeskyně, zbytky zříceniny středověkého hradu Milštejn, Křížový vrch, Zelený vrch, rozhledna Luž, rozhledna Hvozd s výhledem na českou i německou stranu, skalní hrad Oibin, který dal postavit Karel IV. Skalní hrad Sloup, zámek Lemberk, zámek Zákupy a mnoho dalších. Navštívit doporučujeme také Pravčickou bránu a soutěsky, Dolský mlýn, Jedlovou horu, Jiřetín – Křížovou cestu apod.
Těšíme se na Vás!
www.zamecek-travnik.cz
glasert@seznam.cz

 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama