REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Penzion Na celnici

Penzion Na celnici

Penzion Na celnici v Novohradských Horách se nachází v jižních Čechách cca 2 km od města Nové Hrady.
Leží přímo na hranicích s Rakouskem, v objektu bývalé celnice, v krásném a klidném prostředí, které je ideální pro rodinné výlety a aktivní dovolenou se psem. V okolí se nachází řada přírodních i kulturních památek, koupaliště, sjezdovky, termální lázně a park exotické zvěře (vše zhruba do 20 km od penzionu).

UBYTOVÁNÍ

Kapacita penzionu je 30 lůžek v několika cenových kategoriích s vlastním sociálním zařízením.
Nabízíme:
2-lůžkové pokoje
3-lůžkové pokoje
4-lůžkový pokoj
6-lůžkový pokoj (hostel)
studio pro 6 osob (3 x 2-lůžkový pokoj) s kuchyňkou, 2 x soc. zařízením a s vlastním vchodem
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, v celém objektu je dostupné wi-fi připojení zdarma. Parkoviště u objektu je samozřejmostí.
Dále se můžete ubytovat v sedmi nově postavených dřevěných chatkách, které jsou vybaveny palandami, a jejich celková kapacita je 28 osob.
Cena ubytování:
Pokoj….350 Kč/osoba/noc
Chatka…150 Kč/os/noc
Psi jsou u nás vítáni a můžou být s Vámi jak na pokoji, tak v chatce, anebo pro psy zvyklé na pobyt venku máme k dispozici prostorné kotce se zateplenou boudou. Záleží to jen na Vás. Psy ubytováváme zdarma.
Pro aktivity se psem je určena rozlehlá zahrada penzionu, jejíž součástí je také cvičiště s agility překážkami.
Vybudovali jsme také školící a společenskou místnost. Je víceúčelová, takže jí lze využít od firemních školení, přes zázemí pro společenské hry, až po oslavy a rauty.
Dále je zde pro Vás k dispozici útulná hospůdka s posezením uvnitř i venku pod pergolou, kde se můžete dle libosti občerstvit.

STRAVOVÁNÍ

V naší malé a příjemné hospůdce se můžete celodenně stravovat a zároveň si pochutnat na výborném jihočeském pivu či točené limonádě. Milá obsluha je u nás samozřejmostí.
Stravování si můžete objednat předem, formou polopenze či plné penze, pokud však nejste rozhodnuti, je možno vše domluvit až na místě. Umožňujeme také pobyty bez stravování nebo např. pouze snídaně.

REKLAMA

SERVIS PRO HOSTY

Pro zpestření pobytu si u nás můžete za poplatek zapůjčit např. koloběžky, kola, potřeby pro lukostřelbu nebo stolní fotbálek.
Na zahradě penzionu je připraveno ohniště a dřevo pro táborák. Po předchozí domluvě Vám můžeme také například uspořádat večerní grilování.
Kdo by měl zájem o vodácký výlet na řeku Lužnici, zajistíme mu veškerý potřebný materiál i instruktora.
V případě potřeby zajistíme přepravu osob mikrobusy.
Nejširší spektrum služeb pak nabízíme majitelům psů.

NABÍZENÉ AKTIVITY:

V malebném prostředí Novohradských hor prožijete nezapomenutelné chvíle jak při pěší turistice a na kole, tak se svým čtyřnohým mazlíčkem. Jsou zde ideální podmínky pro řadu výletů.
Můžete přejít hřebenovku přes Vysokou, Kraví a Kuní horu nebo si projít romantické Terezino údolí patřící se svými 140 ha k největším parkům u nás. V blízkosti je také výborné koupaliště nebo třeba ZOO.
Okolí umožňuje jízdu na in-line bruslích, nordic walking a mnoho dalších pohybových aktivit. V zimě jsou zde pak ideální podmínky pro běžkování, ale i sjezdové lyžování.
Kdo má zájem naučit se nějaký psí sport či zdokonalit se ve výcviku poslušnosti, poskytujeme po předchozí domluvě také služby profesionálních výcvikářů, kteří s námi spolupracují.

REKLAMA

Aktivity se psem, které u nás můžete dělat:

VÝCVIK POSLUŠNOSTI (po předchozí domluvě)
AGILITY (máme kompletní vybavení)
COURSING (máme kompletní vybavení)
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE (máme částečné vybavení)
FLYBALL, DOGFRISBEE (s vlastním vybavením)
DOGTREKKING, CANICROSS (máme částečné vybavení)
SKIJÖRING, BIKEJÖRING, SCOOTERJÖRING (s vlastním vybavením)
STOPY (před a za penzionem veliké louky ideální pro stopy)
a řadu dalších
Pro naše stálé hosty nabízíme také věrnostní program, díky kterému ušetří až 60% ceny za ubytování. Navíc pořádáme řadu akcí, v rámci kterých je ubytovaní za výrazně sníženou cenu nebo úplně zdarma (Promo akce, Voříškiáda, Coursingová pohoda atd.) – o těchto akcích vždy s předstihem informujeme na našem webu.
Penzion Na Celnici
Nové Hrady 396
NOVÉ HRADY 373 33
Česká republika, jižní Čechy
(hraniční přechod Nové Hrady – Pyhrabruck)
www.penzionnacelnici.cz

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA