REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 10.12. a svátek má Julie

Penzion Na celnici – báječná dovolená (nejen) se psem

Penzion Na celnici

Penzion Na celnici v Novohradských Horách se nachází v jižních Čechách cca 2 km od města Nové Hrady.
Leží přímo na hranicích s Rakouskem, v objektu bývalé celnice, v krásném a klidném prostředí, které je ideální pro rodinné výlety a aktivní dovolenou se psem. V okolí se nachází řada přírodních i kulturních památek, koupaliště, sjezdovky, termální lázně a park exotické zvěře (vše zhruba do 20 km od penzionu).
Nefungujeme jen jako ubytovací a stravovací zařízení, ale zároveň poskytujeme i řadu fakultativních služeb (půjčovna sportovních potřeb, tělovýchovná škola apod.) a programových balíčků.
A jelikož nejsme zcela obyčejný penzion a všichni jsme velcí milovníci psů, rozhodli jsme se jít trochu jinou cestou. Specializujeme se zejména na pejskaře. Zatímco v jiných zařízeních mají většinou zákazníci potíže ubytovat se se psem, u nás jsou psi a jejich majitelé naopak vítáni. Za tři roky naší existence se k nám „naučili“ jezdit jak jednotlivci a rodiny se psy, tak i mnohé kynologické kluby, které u nás pořádají různé tréninky, závody, klubové výstavy, soustředění a srazy.
Výhodou je, že psi se u nás mohou pohybovat prakticky všude, mohou s Vámi být ubytováni na pokojích i v chatkách a pro ty, kteří jsou zvyklí být venku, máme zase k dispozici venkovní kotce se zateplenou boudou. Součástí penzionu je také malý obchůdek se základním sortimentem pro psy (pelíšky, hračky, pamlsky, vodítka apod.).
Na pozemku penzionu se nachází prostorné cvičiště, k dispozici je Vám eventuelně i zkušený výcvikář (po předchozí domluvě). V případě zájmu máte možnost u nás využívat kompletní překážky na agility. Máme také vlastní vybavení pro coursing a nyní dovybavujeme naše cvičiště základními překážkami pro sportovní kynologii. Poskytujeme však zázemí i pro další psí sporty.
V bezprostředním okolí penzionu je také ideální terén na stopy a výborné podmínky pro dogtrekking nebo canicross.
Pro děti pořádáme každoročně Letní kynologické soustředění.
V průběhu celého roku také pořádáme řadů akcí, v rámci kterých získáte zlevněné či úplně bezplatné ubytování (Promo akce, Coursingová pohoda, Voříškiáda apod.). Pro věrné zákazníky máme „věrnostní program“, díky kterému ušetříte za ubytování až 60%.
Přestože se specializujeme na majitele psů a chovatelské či výcvikové kluby, rádi uvítáme i „nepejskaře“. Jsme vyhledávaným cílem i pro cyklisty (Novohradsko je ideální lokalitou pro vyjížďky na kole různé náročnosti) a pěší turisty. Poskytujeme také zázemí firmám pro školení a teambuildingy, školám, dětským domovům či různým zájmovým klubům a skupinám.
Penzion Na Celnici
Nové Hrady 396
NOVÉ HRADY 373 33
Česká republika, jižní Čechy
(hraniční přechod Nové Hrady – Pyhrabruck)
www.penzionnacelnici.cz


REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA