REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Penzion Lipka

22. 12. 2008

HLEDÁTE UBYTOVÁNÍ V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ ŠUMAVY ZA ROZUMNOU CENU?[inspic=315,right,fullscreen,thumb]
Vyzkoušejte Penzion Lipka ve stejnojmenné obci v nadmořské výšce 900 metrů. Obec Lipka je obklopena překrásnou přírodou Chráněné krajinné oblasti Šumava a leží v těsné blízkosti známých šumavských center, jako jsou např. Borová Lada, Kvilda, Horská Kvilda, Nové Hutě, Boubín, Zadov a Churáňov. Tato střediska jsou oblíbenými výchozími místy pro turistiku v letním i zimním období. Jedinečná poloha je kombinována s velmi dobrou dopravní dostupností po silnici 3 km od hlavní silnice spojující město Vimperk s hraničním přechodem Strážný. V místě (asi 100 m od objektu) je zároveň i železniční stanice.
Penzion se nachází přímo na cyklistických a turistických trasách a v jeho těsné blízkosti vedou i lyžařské běžecké stopy. Nedaleké lyžařské areály Zadov, Churáňov, Nové Hutě a Kubova Huť v nadmořské výšce 1 000 metrů nabízejí příznivé podmínky pro sjezdové lyžování. Pro náročnější lyžaře je k dispozici lyžařský areál Mitterdorf u německých hranic.
[inspic=316,left,fullscreen,thumb]Ubytování hotelového typu je vhodné pro rodinnou rekreaci, firemní akce i sportovní soustředění. Samostatnou částí penzionu je i nově vybudované vzdělávací centrum.
Kouzelný kout Šumavy v okolí obce Lipka je pravým rájem pro cykloturistiku, turistiku i návštěvníky toužící po klidu.
[inspic=317,right,fullscreen,thumb]

Penzion poskytuje celoroční ubytování v pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny vysokorychlostním připojením k Internetu.

[inspic=318,left,fullscreen,thumb]

REKLAMA

Součástí penzionu je restaurace a jídelna pro ubytované hosty. Výborná domácí kuchyně nabízí řadu klasických českých jídel i možnost přípravy lehkých jídel. Ubytovaní hosté si mohou zvolit stravování od základní varianty ubytování pouze se snídaní až po plnou penzi. Snídaně jsou poskytovány formou švédských stolů.

[inspic=320,right,fullscreen,thumb]
Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA