REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Papilonia – půvab exotiky v motýlích domech pro děti i dospělé

Navštivte motýlí domy Papilonia v pěti různých městech po celé České republice. Každá Papilonia je jiná, co město, to zcela odlišný svět. Navštívit nás můžete nejen v Praze a Brně, ale i v Karlových Varech, na Lipně či Karlštejně. Máte jedinečnou možnost pozorovat motýly v tajemné Amazonii s prvky aztécké civilizace, vydat se na výpravu do karibské džungle, navštívit hobití vesnici, objevit nespoutanou krásu těchto křehkých stvoření v prostředí fantasy světa či vstoupit magickou bránou mezi stovky kouzelných motýlů.

Jakmile vejdete do motýlího domu, vyměníte hluk aut za šumění vodopádu, dav lidí za roj motýlů a shon města za klid přírody. V každém motýlím domě se rodí desítky motýlů denně. Těšit se tak můžete na nespočet pestrobarevných motýlů poletujících bezprostředně kolem vás.

Pokud se chcete před návštěvou Papilonie připravit a přejete si, aby na vás motýlek dosedl a vy si mohli udělat krásnou fotku, doporučujeme navonět se ovocným parfémem, obléct si oblečení výrazné barvy a při návštěvě motýlího domu se pohybovat pomalu a klidně.

REKLAMA

Otevřeno máme až na výjimky denně, přesné časy a další zajímavé informace naleznete na našich webových stánkách https://papilonia.cz/cs.

My i naši motýlci už se těšíme na vaši návštěvu v Papilonii!

REKLAMA

Papilonia – vaše blízké setkání s nejkrásnějšími motýly světa

Motýlí domy Papilonia můžete navštívit v pěti různých městech po celé České republice. V Praze máte jedinečnou příležitost spatřit motýly v tajemné Amazonii s prvky aztécké civilizace. Do Brna se můžete vydat na výpravu karibskou džunglí. V Karlových Varech, kde je Papilonia součástí Výletního areálu Diana, na vás čeká hobití vesnice. Nespoutanou krásu nejkrásnějších stvoření světa ve fantasy prostředí můžete vidět na Lipně. A na Karlštejně projdete mezi stovkami kouzelných motýlů magickou bránou. Každý motýlí dům je zcela odlišný, navštivte nás a přesvědčte se na vlastní oči.

Ať je venku hezky nebo ne, u nás v Papilonii je vždycky krásně teplíčko. To především proto, aby se naši motýlci měli co nejlépe. V každém motýlím domě se můžete těšit na stovky exotických motýlů, klima deštného pralesa, přímý kontakt s živými motýly nebo možnost pozorovat líhnutí nových létajících jedinců.

S motýly se u nás můžete i vyfotit. Pokud chcete, aby si na vás některý z motýlků dosedl a vy se s ním mohli vyfotit, doporučujeme si obléct oblečení výrazných barev, navonět se ovocným parfémem a při návštěvě Papilonie se pohybovat klidně a pomalu.

Otevřeni jsme pro vás denně, avšak každý motýlí dům má stanovenou svoji otevírací dobu. Bližší informace a mnoho dalších zajímavostí naleznete na našem webu https://papilonia.cz/cs.

Motýlí domy jsou místem pro odpočinek těla i duše. Těšíme se na vás!

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA