REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Pálení čarodějnic v Praze aneb Čarodějnice s dětmi

Čarodějnice na Proseku

Čarodějnice v Praze se stávají pomalu, ale jistě akcí, kterou vyhledává stále více lidí.
Pálení čarodějnic je neobvyklá, ale velmi oblíbená událost, která má své prameny již v dávné historii. Mnoho našich návštěvníků nemá možnost trávit pálení čarodějnic někde u ohně mimo Prahu a proto jsme se rozhodli Vám přiblížit atmosféru pálení čarodějnic i do Prahy. Čarodějnice v Praze na bobové dráze nejsou jen o zapálení ohně, na kterém je upálena čarodějnice. Naše čarodějnice jsou hlavně o programu pro děti, soutěží pro děti s týmem animátorů, opékání buřtů na ohni a o celkové atmosféře. Na své si přijdou i dospělí, pro které máme připravenou spoustu lahůdek a nápojů.
Termín akce Čarodějnice Praha 2012
30. dubna 2012, od 15:00 do 22:30 hodin
Bobová dráha, Prosecká 36, Praha 9
Program čarodějnic v Praze 2012 na Bobové dráze
Nemáte možnost pálit čarodějnice na chatě či chalupě a chcete s dětmi někde opéct buřta? Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze na čarodějnice? Přijďte na čarodějnice k nám! Na pondělí 30. dubna od 14:00 hodin jsme pro Vás a Vaše děti připravili pálení čarodějnic, opékání buřtů, hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší. Kromě našeho dětského hřiště, budou připraveny ve spolupráci s dětskými animátory, soutěže pro děti. Děti budou vytvářet postavičky čarodějnic a další…. Za splněné úkoly v soutěžích jsou pro úspěšné i neúspěšné připraveny buřty k opékání na ohni zdarma. Vyhrává každý! Zapálení hlavního ohně kolem 19:00 hodin. Na akci nebudou chybět jídla z našeho grilu, grilované klobásky a další občerstvení. Vstup a parkování zdarma.
Novinka na pálení čarodějnic 2012
V letošním roce jsme pro Vás na pálení čarodějnic připravili novinku. Ve spolupráci s pivovarem Ferdinand Vám umožníme posezení i do pozdních hodin. Na akci budou dva větší stany pro možnost posezení i za nepříznivého počasí.
Akce se koná v areálu Bobové dráhy, Praha 9 Prosek
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA