Pálení čarodejnic na Ladronce

V pražském parku Ladronka se již pošesté koná největší a pro mnohé také nejzábavnější oslava konce zimy.
Datum konání: 30.4.2011 15:00 – 22:00
Místo konání: Praha-Ladronka
Kromě pálení čarodějnic a opékání špekáčků se s jarem spojují sporty, hry, hudba, divadlo a zábava. Filipojakubská noc je plná magie.
Poslední dubnovou sobotu vás na Ladronce čeká pestrý kulturní a sportovní program, soutěže, adrenalinové exhibice, workshopy, odpočinkové zóny s občerstvením a navíc velké překvapení – škola čar a kouzel v Bradavicích z příběhů Harryho Pottera. V kouzelnické škole si děti mohou vyzkoušet různé magické aktivity. V astronomické věži budou společně s profesorkou Tryloniovou věštit z vlastních barevných obrázků, na hřišti si s madam Hoochovou zahrají famfrpál a s profesorem Snapem vyrobí vlastní „lektvar“. Navíc si vytisknou svoji fotografii coby hledaného uprchlého vězně z Azkabanu, nebo si prohlédnou skleník profesorky Prýtové plný mandragor či ďáblových osidel.
Na Ladronce můžete vyhrát závod čarodějnic na kolečkách. Stačí se doma nebo v „salónu šerednosti“ přímo na Ladronce namaskovat a nezapomenout doma brusle nebo kolo. Již pošesté se bude letos vyhlašovat Miss čarodějnice, a to hned ve dvou kategoriích (pro děti a dospělé), ve které můžete vyhrát horské kolo, letenky po Evropě a batohy.
A jaká by to byla Filipojakubská noc bez pořádné vatry, pálení čarodějnic, opékání špekáčků a hry na kytary kolem ohňů? To vše na Ladronce najdete také! Čarodějné odpoledne vyvrcholí na hlavním podiu skvělým koncertem a ohňovou show. Slet čarodějnic na Ladronce láká děti, jejich rodiče, mladé i dříve narozené. Zkrátka všechny, kteří chtějí čarodějný den strávit ve velkém stylu. Největší oslavy čarodějného dne v Praze pořádá pro návštěvníky městská část Praha 6 a MVP agency.
Více info na www.carodejnicenaladronce.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama