Oživlé vánoční tradice + Soutěž: JEŽÍŠEK ON-LINE

Datum konání: 16. – 19.12.
Místo konání:Zahrady pod Pražským hradem

Zahrady pod Pražským hradem, Národní památkový ústav, ú. o. p. středních Čech v Praze,
vypisují v rámci akce OŽIVLÉ VÁNOČNÍ TRADICE soutěž JEŽÍŠEK ON-LINEv těchto kategoriích:
vánoční ozdoba
– ta nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejoriginálnější
vyrobte vánoční ozdobu, přineste ji k nám do Zahrad pod Pražským hradem a pověste ji i s vaší jmenovkou na vánoční stromeček. Nezapomeňte na jmenovce uvést jméno, věk a kontaktní mail nebo adresu. Ty nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejoriginálnější ozdoby budou oceněny a všechny také půjdou do slosování o prémii.
nejhezčí vánoční stromeček
přijďte k nám nazdobit vánoční stromeček – třída nebo děti ze zájmového kroužku vyrobí vánoční ozdoby a ozdobí jimi stromeček. Ten, který bude nejhezčí nebo nejnápaditější bude oceněn.
JEŽÍŠEK ON-LINE Ježíšek rád nakukuje do všech domácností a do škol, prohlíží si vánoční výzdobu a betlémy, navštěvuje školní besídky. Chtěl by mít na to památku po celý rok, takovou virtuální sbírku fotek a videí na Facebooku a na webu.
Vyfoťte proto u vás doma nebo ve škole betlém, vánoční výzdobu a dejte na Facebook Ježíšek Online – Soutěž nebo zašlete mailem na zahrady@stc.npu.cz . Pokud máte technické vybavení ve škole, můžete také pod vedením učitelů natočit video ze školní vánoční besídky, sestříhat a poslat ho na uvedené adresy. Ty nejzdařilejší, nejzajímavější a nejoriginálnější půjdou do slosování.
Soutěžní KVÍZ
V rámci akce OŽIVLÉ VÁNOČNÍ TRADICE se děti dozvědí mnoho zajímavého. Je tedy pro ně připraven vánoční kvíz, který mohou přímo na místě vyplnit a odevzdat. Slosování úspěšně vyplněných kvízů proběhne po skončení akce.
CENY: v jednotlivých kategoriích to budou vstupenky do ZAHRAD pod Pražským hradem a vstupenky na HRADY a ZÁMKY ve středních Čechách
Termín: 16. – 19.12. od 9 do 17 h.

Komu je soutěž určena:
jednotlivcům, žákům základních nebo mateřských škol, dětským zájmovým skupinám a kroužkům, rodinám s dětmi, kdy dolní věková hranice není omezena a horní věkový limit je 16 let.
Místo konání akce: Zahrady pod Pražským hradem, Valdštejnská 158/14, Praha – Malá Strana
Vstup – kovaná brána u Pállfyho paláce, 5 min. ze stanice metra Malostranská
Bližší informace naleznete na www.palacove-zahrady.cz nebo na Facebooku Ježíšek Online – Soutěž

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama