REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Oslavte páté narozeniny AQUAPALACE PRAHA

Kam s dětmi ve státní svátek
Oslavte s námi narozeniny!

Na státní svátek ve středu 8. května nezahálejte doma.
V největším aquaparku v České republice, Aquapalace Praha v Čestlicích, slaví páté narozeniny! Připravená bude zábavná show plná her, dobrodružství a soutěží pro děti i dospělé. Jako dárek je připraven vstup pro děti za korunu (s omezením maximálně 3 dětí na dospělého) a také vstup za korunu pro všechny, kdo rovněž v tento den slaví narozeniny!
Den plný her a překvapení, ale hlavně – super zábavy ve Vodním světě plném čisté a teplé vody bude skvělým zážitkem pro děti i dospělé. Šest toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami a bazén s vrakem pirátské lodi, který nemůže zůstat bez prozkoumání, rozhodně zajistí, že se nebude žádný člen rodiny nudit. Pro náruživé plavce je k dispozici 20metrový bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál.
Kromě vstupu do Vodního světa je možné i během tohoto svátečního dne využít vstupu do Saunového světa, který nabídne nerušenou relaxaci a očistu těla i duše v celkem 14 saunách i prohřívárnách nabízejících příjemné, luxusní i netradiční saunování. Atraktivní a velmi oblíbené jsou saunové ceremoniály za přítomnosti saunéra, které jsou zpestřením samotné saunovací procedury.
Květen se ponese stylově ve znamení vůní šeříků a lučního kvítí. Více informací o atrakcích, vstupném i harmonogramu akcí najdete na www.aquapalace.cz.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA