REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Oslava 80.výročí létání na Královédvorsku

Den otevřených dveří
80.let Aeroklubu D.K.n.L. – Den otevřených dveří
Srdečně Vás všechny zveme na Oslavu 80.výročí létání na Královédvorsku – Den otevřených dveří letiště ve Dvoře Králové nad Labem. 
Letiště neodmyslitelně patří k městu a tak přípravy vrcholí, aby toto kulaté výročí bylo oslaveno, jak se sluší a patří. Akce se za podpory města Dvůr Králové nad Labem uskuteční  v sobotu 15. září od 10,00 hod.
Připraven je bohatý program, který pobaví celou rodinu.  Můžete se těšit na:  Seskoky parašutistů, ukázky modelářů, akrobacie motorových letadel  i kluzáků,  lety vrtulníků, lety balonů. Je  přislíbena i účast armádní letky!  Čeká Vás atraktivní doprovodný program včetně  řady atrakcí pro děti.
Samozřejmností je občerstvení , tombola pro návštěvníky a mnoho dalšího. Detailní, průběžně aktualizovaný program najdete na stránkách aeroklubu :  www.akdk.cz .  Speciálně  zveme  všechny bývalé členy aeroklubu, které jsme nedokázali jinak kontaktovat.
A na závěr … Vstupné je dobrovolné!
Pro návštěvníky je zajištěn jak dostatek parkovacích míst, tak prostor na parkování jízdních kol.
Upozorňujeme návštěvníky, že z důvodu bezpečnosti,  budou  15.9. uzavřeny obě nezpevněné místní komunikace u prahů vzletové a přistávací plochy letiště, jak ze strany od Žirče, tak ze strany od Dvora Králové n.L.  a  to i pro chodce.
Těšíme se na Vás  15. září !  Aeroklub Dvůr  Králové na Labem

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA