REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Oprašte kola, Rakovnické cyklování se blíží!

Hurá na kolo!
Hurá na kolo!

Rok se s rokem sešel a je tu další ročník skvělé akce pro malé i velké milovníky cyklistiky, která se koná ve středočeském Rakovníku, na okraji krásného Křivoklátska. Oprašte kola, namasírujte svaly a přijeďte si užít jedinečnou akci!
Od 18. do 20. 7. se uskuteční již 6. ročník víkendové akce, kterou pořádají rakovničtí cyklonadšenci. Na příznivce cyklistiky čeká pestrý program, který bude zahájen v pátek orientačními závody rodičů s dětmi (na kole i pěšky) a dvojic na horských kolech.
Máte radši trochu adrenalinu? Přijeďte se v sobotu podívat na závody v disciplíně Downhill, kdy jezdci překonávají různé překážky. O zajímavé skoky a triky není nouze!
V neděli se uskuteční závody horských kolna 30 a 50 km a také silniční kritérium, které se tradičně jezdí na rakovnickém náměstí.
Večery patří již tradičně koncertům, v pátek zabaví diváky Embers Bridge a Kabát Tribute, v sobotu pak Rock Slaves a Queenie.
Hlavním partnerem Rakovnického cyklování 2014 je Tradiční pivovar v Rakovníku, o dobré jídlo a pití nebude nouze. Přijeďte si užít jedinečnou atmosféru závodů, ať už jako účastníci nebo diváci. V programu si vybere každý. Registrace na jednotlivé závody je již možná.
 
www.rakovnickecyklovani.cz
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA