Olomoucký Avon pochod 2013 – mimořádná akce solidarity a naděje

Růžová 100% naděje

Růžová 100% naděje


Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje.
A 100% naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, jenž je vstupenkou na letošní Avon Pochod, který se letos již podruhé koná také v Olomouci.
31. srpna 2013 se uskuteční již druhý ročník olomouckého Avon Pochodu. Pochod proti rakovině prsu, jehož trasa je dlouhá 4 km, startuje ve 12 hodin ze Smetanových sadů. Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program, který na startu začíná již v 10 hodin a od 13 hodin opět pokračuje ve Smetanových sadech– cíli Pochodu. Během odpoledne vystoupí řada známých osobností – zpěvačky Olga Lounová, Yvetta Blanarovičová, Kamily Nývltová, zpěvák Marian Vojtek, bubeníci Jumping drums a kapely Portless a Quennie-world Tribute band. Avon Pochod v Olomouci mimo jiné podpoří čestní hosté Alice Bendová, Petr Vojnar a Vlasta Korec.  Akce slouží jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který startuje 8. září ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí.
Záštitu nad Avon Pochodem proti rakovině prsu v Olomouci převzal primátor města Olomouc Martin Novotný, který mimo jiné uvedl: „Každou akci, která zvyšuje šance na včasné odhalení zhoubných nádorů, a tedy i na úspěšnou léčbu, je třeba podpořit. A tento pochod k takovým akcím nepochybně patří. Jsem velmi rád, že se Avon Pochod proti rakovině prsu koná už podruhé i v Olomouci.“
avon_01Záštitu dále převzala náměstkyně hejtmana olomouckého kraje paní Mgr. Yvona Kubjátová.
Pro všechny, kteří se rozhodnou podpořit boj proti rakovině prsu, je na Avon Pochodu připraven také bohatý doprovodný program – prohlídka znamének, vzducholoď, koloběžky, skákací hrad a mnoho dalšího.
Na olomouckém Avon Pochodu proti rakovině prsu nemůže chybět tradiční vypouštění balónků, což je nejemotivnější část celého Pochodu. Balónky budou vypuštěny za doprovodu nové hymny Avon Pochodu – Budu tu stát, kterou nazpívala Monika Absolonová s Davidem Deylem. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují.
„Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“
Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, na www.zdravaprsa.cz a v Avon centru Olomouc (Tř .Spojenců 9).
Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milionů korun. Děkujeme!
CHARITATIVNÍ PRODUKTY
Celkový výtěžek z předmětů putuje na Avon konto proti rakovině prsu, z něhož jsou podporovány projekty zaměřené na prevenci podporu nemocných žen a další výzkum tohoto onemocnění.
1.    Dámské Tričko proti rakovině prsu, univerzální velikost, 399,- Kč
avon_02
 
 
 
 
 
 
 
2.    Pánské Tričko proti rakovině prsu, velikosti M/L a XL, 399,- Kč
avon_03
 
 
 
 
 
 
3.    Pouzdro na mobilní telefon, 13 x 8,5 cm, 100,- Kč
avon_04
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.    Náhrdelník Crusade, 42 + 9 cm, 150,- Kč
avon_05

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama