Od září 2014 otevíráme zcela novou soukromou školičku pro děti ve věku 3-6 let v krásném a přátelském prostředí

KAMINEKŠkolička se nachází ve velmi klidné části obce Zeleneč v okolí přírody. Jsme tu pro Vás, ať bydlíte v Čelákovicích, Brandýse nad Labem, Mochově, Úvalech, Horních Počernicích nebo Šestajovích. K nám je doprava snadná a autem se dá u nás pohodlně zaparkovat. Přijímáme děti ve věku 3- 6 let. Mladší děti po dohodě.

Nabízíme Vašim dětem kvalitní výuku dle pečlivě naplánovaného programu, který vychází z Rámcového vzdělávacího programu. Děti vedeme k samostatnosti a sebeobsluze a učíme je praktickým dovednostem, používáme k výuce prvky Montessori výuky. V průběhu roku budeme navštěvovat divadla, jezdit na výlety, společně prožívat oslavy narozenin i lidových tradic a bude probíhat výuka angličtiny, keramika, hudebních dovedností apod.
Předností naší školičky je individuální přístup k dětem, jelikož naše školička má kapacitu 12 dětí. Do našeho denního programu patří vycházky a pohybové aktivity venku.
Nabízíme Vám celodenní nebo dopolední docházku. Speciální službou je také individuální hlídání. Rodiče si mohou zvolit týdenní rozvrh docházky dle svých vlastních časových požadavků.
Školička je zcela nová a prostory byly projektovány přímo pro potřeby a pohodlí dětí. Třída je rozdělena na dvě časti pracovní a herní, odpočinkovou. Ve třídě je v případě velkých veder klimatizace. Podlaha je naprosto bezpečná pro aktivity dětí. Je protiskluzová, anti-alergenní a nestudí.
Obědy dovážíme firmou Almed s.r.o. a svačinky děláme ve školce. Základem našeho stravování jsou správné a potřebné živiny. Stejně tak pravidelný pitný režim, který je dětem celý den k dispozici.
V tuto chvíli nabízíme celodenní docházku za speciální cenu!
Podívejte se na naše webové stránky www.skolickazelenec.cz a přihlaste své dítě ještě dnes!
KOUPELNA
Screenshot - 26.8

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama