Od října bude v Detěnicích středověký program v krčmě i v neděli

Středověký program měl u návštěvníků dětenické krčmy obrovský ohlas, a proto je od října rozšířen i na neděli. Vyrazíte-li do krčmy poslední den v týdnu v 19 hodin, prožijete středověk na vlastní kůži.
Již vás nebaví navštěvovat klasické restaurace, kde jsou všichni slušní a upravení? Proto je ten správný čas vyrazit do krčmy v Dětenicích, kde se jak mávnutím kouzelného proutku octnete v jiném století – a to ve středověku.
V dětenické krčmě se budete cítit jako pocestný, který sem zabloudil z dalekého kraje. Krčmář na vás začne hulákat, co chcete chlastat či čím si svůj břich naplníte.
Jen pro vás je připraven středověký program s břišními tanečnicemi či fakíry a zapomenete tak alespoň na chvíli na jednadvacáté století. „Na základě pozitivního ohlasu návštěvníků jsme od 1. října 2011 rozšířili středověký program v krčmě rovněž i na neděli od 19 hodin,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice.
Nyní se tedy můžete těšit na šermířský souboj, žebráky, pocestné a trpaslíky nejen v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu, ale již i v neděli. Stanete se svědky křižování a upalování čarodějnic, hříšných tanců na stolech a dalších událostí, které vám nenechají klidné spaní. Pokud se nestihnete vyhnout inkvizici, je dost možné, že vás sbalí, zavře a kdo ví, zda budete ještě někdy puštěni na svobodu.
Během celého večera hraje v krčmě živá hudba a můžete se občerstvit porcemi masa, o kterém se vám ani nesnilo a které je opékáno ve středověkém stylu. Vše spláchněte místní pivem vyrobeným podle původní receptury z osmnáctého století.
Zavítejte do Dětenic a zažijte středověk na vlastní kůži.
„Nepřijedeš – nezažiješ!“
Komerční sdělení

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama