REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Objevte kouzlo podzimních výletů na kole

11. 12. 2022

S koncem léta sezóna nekončí. Vybavte se kvalitní cyklo obuví a šlápněte do pedálů v podzimních podmínkách s celou rodinou. Přečtěte si, proč vás nesmí odradit ani bláto.

Cyklovýbava pro víkendové výletníky i náročné bikery

I když se na cyklovýletě s dětmi silnicím spíš vyhýbáte, nepodceňte bezpečnost. Helma, cyklo rukavice i chrániče na kolo dnes patří k základním kouskům. Jak jste na tom s botami na kolo?

Boty na kolo, které zvládnou vše

V cyklo botách Five Ten, jezdí i profesionální bikeři. Také vy oceníte pohodlnost a přilnavost podrážky k pedálům v jakémkoliv terénu. Five Ten boty seženete na specializovaném e-shopu Topontrail.cz, a to i v dětských velikostech.

REKLAMA

Terén plný překvapení

Polňačka s výmoly nebo lesní stezka plná kořenů je jako stvořená pro cyklovýlet s dětmi! A blátivé úseky? Nejste (vy ani děti) přece z cukru. Oblečení se vypere a děti se alespoň naučí, jak na smyk.

Na jízdu v blátě, kalužích a mokré břečce se vybavte nezdolnými botami Freerider PRO.

REKLAMA

Rozloučení s cyklosezónou

Nezazimujte kola hned v srpnu. Na podzim se děti seznámí s náročnější jízdou, zvyknou si na chování kola v různých podmínkách a získají nad ním větší moc. Do nové sezóny pak na jaře vstoupí jako ostřílení bikeři.

Na co nezapomenout při cyklistice

Při cyklistice nezapomínejte na kvalitní vybavení ale i úrazové pojištění, které Vám může pomoci při různých úrazech a pracovní neschopnosti.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA