Noční strašidelný les Praha Kunraticko-Michelský háj

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Ale kdo se nebojí, vydá se za strašidly do Kunraticko-Michelského háje. Čeká tam na Vás pěkná banda podivných lesních bytostí. Větší děti se budou strašidla snažit vystrašit. Podaří se Vám získat od strašidla jeho život?

Menší děti si budou se strašidly spíš jen povídat, můžou si po trase zahrát bingo nebo strašidelný kvíz. Od 18 hodin se můžete těšit i na pravé krampusáky (straší s citem). Na trase, která bude za šera nasvícena různými svítítky, potkáte minimálně 10 živých strašidel (většinou i více), ale také různé strašidelné doplňky, které se snažíme každý rok doplňovat a obměňovat. Patří mezi ně kostry, spoustu závěsných strašidel, pavouk se sítí, měnící se podobizny….

Dodržujeme 3minutové rozestupy. Letos pro Vás máme opravdu hodně novinek.V cíli každé dítě dostane malou tematickou odměnu a diplom.

Délka trasy: cca. 1,5 – 2 km.
Začátek: 16 – 20 hodin (případně déle, dle počtu účastníků). Od 16 do 18 hodin nestrašíme vůbec, od 18 hodin strašíme dle citu. Pokud situace dovolí, budete se moci občerstvit různými lektvary i na našem strašidelném baru.
Rezervace: do soboty 16.10. do 10 hodin. Pak už budeme mít starty vytištěné, vezměte s sebou potvrzení.
Startovné: 100 Kč/dítě od 4 let a dospělý
Start: Grill restaurant Za Větrem
Kočárky a odrážedla: ano
Parkování: vzhledem k problémům s parkováním v minulém roce použijte prosím ideálně metro, výstupní stanice Roztyly (700 m) případně parkoviště okolo Roztyl.

Fotku nám udělala paní Alena Šreflová https://www.alenasreflova.cz/

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama