REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Noc na Karlštějně v Nymburku

Datum konání: 22.7.2011 – 23.7.2011
Místo konání: Nymburk – pod hradbami
Chcete-li teplé červencové večery využít k návštěvě divadelního představení pod širým nebem, nenechte si ujít vystoupení Noc na Karlštejně, které se uskuteční v Nymburku na příhodném místě – pod hradbami. V pátek 22. a v sobotu 23. července od 20 hodin zde v roli Karla IV. vystoupí Petr Bendl, dále se můžete těšit například na Jana Rosáka, Pavla Vítka nebo Petra Jančaříka. V roli mana se představí také Pavel Benák, ředitel Pivovaru Nymburk, který je spolupořadatelem vystoupení. Zahrají si rovněž současný a bývalý starosta města Nymburk, Miloš Petera a Ladislav Kutík.
V podání profesionálních herců i ochotníků, kteří v inscenaci vystupují, zazní oblíbené skladby spojené s tímto muzikálem. Navíc budou k vidění šermířská vystoupení, metači ohně, jezdci na koních či tanečnice.
Čekání na představení zpříjemní poberounská hudební skupina Třehusk. Hraje se za každého počasí a občerstvení je zajištěno. Vstupenky jsou v předprodeji v Pivovaru Nymburk nebo v Infocentru Nymburk. Jedna stojí 200 Kč.
www.postriziny.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA