Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Kam s dětmi

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese


Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese, rodinný animovaný film o záchraně bájného Ztraceného města Inků, oceněný třemi cenami Goya, přijde 9. května do českých kin.
9. května přijde do českých kin rodinný animovaný snímek Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese, který si z letošních španělských cen Goya odnesl hned tři sošky včetně nejlepšího animovaného snímku. Film ve stylu Indiana Jonese natočený podle španělského komiksu Tadeo Jones a tajemství Toactlumu od Javiera Barreira a Gorka Magallóna zavede diváky všech věkových kategorií na dobrodružnou cestu, kdy se snílek Tad díky záměně za slavného archeologa vydává na expedici do Peru. S pomocí Jeffa, svého věrného psa, neohrožené archeoložky Sáry, němého papouška Belzoniho a podvodníčka se snaží zachránit bájné Ztracené město Inků před zlou skupinou lovců pokladů. Postavičky v českém znění namluvili například Kryštof Hádek, Libor Hruška, Jitka Ježková nebo Libor Terš. Snímek uváděný ve 2D i 3D bude v české premiéře promítán na mezinárodním festivalu animovaných filmů Anifilm 2013 v Třeboni. Více informací o filmu na www.dcinema.cz.
Tad se vždy chtěl stát dobrodruhem a slavným archeologem. Nicméně celé své dny tráví sněním mezi jeřáby a cementem na stavbě, kde pracuje. Šance ke splnění jeho snu se objeví ve chvíli, kdy jeho přítel, slavný archeolog, dostane záhadnou kamennou desku, klíč k cestě do Ztraceného města Paititi a jeho legendárního pokladu. Právě v okamžiku, kdy je připraven vyrazit na cestu, stane se archeologovi nešťastná nehoda a jeho místo v expedici zaujme Tad.
Když dorazí do Peru, zjistí Tad, že na cestě do Ztraceného město Paititi je také Oddyseus – vlivný gang lovců pokladů, který nic nezastaví.
S pomocí Sáry – neohrožené archeoložky, Belzoniho – němého papouška se silným charakterem, Freddym – divného průvodce s překvapivě víceúčelovým pláštěm a Jeffem – Tadova nerozlučeného psa, podnikne riskantní dobrodružství, které je provede celou zemí, aby zachránili Ztracené město a uchránili záhadný poklad před spáry zločinců.
Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese
(Tad, the lost explorer)
Premiéra: 9. 5. 2013
Scénář: Javier Barreira, Gorka Magallón, Ignasio del Moral, Jordi Gasull, Neil Landaui
Režie: Enrique Gato
Hudba: Cliff Martinez
Stopáž: 90 minut
Titulky/dabing: české znění
Doporučená přístupnost: všechny věkové kategorie
Žánr: animovaný
Formát: 2D, 3D
V českých rolích:
1) TADEO: Kryštof HÁDEK
2) KOPPONEN: Libor HRUŠKA
3) SARA: Jitka JEŽKOVÁ
4) FREDDY: Libor TERŠ
5) MORDON: Bohdan TŮMA
6) LAVROF: Dalimil KLAPKA
7) HUMBERT: Jiří PRAGER
8) MUMIE: Zdeněk MAHDAL
9) BABIČKA: Radana HERRMANNOVÁ
10) TADEO D: Jakub NEMČOK
a další ….
Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama