Nejlepší aktivity pro děti

Přemýšlíte-li, jak vhodně zabavit vaše ratolesti či jaký kroužek jim vybrat, už si nemusíte lámat hlavu. Máme pro vás zajímavé tipy na zajímavé aktivity, které budou vaše děti bavit a navíc se u nich i něco přiučí a zlepší svou fyzickou kondici. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jaké aktivity by mohly vaše děti bavit?

Hledáte-li zajímavý a neobvyklý kroužek či aktivitu pro vaše dítě, zkuste se podívat na parkour a moderní gymnastiku. Tyto 2 disciplíny si vaše děti zamilují. Na Moravě se můžete k těmto kroužkům dostat např. v Olomouci, kde je nabízí Jump Academy. Zadáte-li si do vyhledávače moderní gymnastika Olomouc, objevíte zde řadu možností. Parkour i moderní gymnastika nejsou pouze o fyzickém výkonu. Může to být i pořádná zábava. S kvalitními a zkušenými lektory se děti náležitě vyřádí a navíc potrénují i takové vlastnosti, jako je odhodlání, trpělivost, píle a zručnost.

Foto: ©Jump Academy Olomouc

Co je to moderní gymnastika a parkour?

Jestli-že vás zajímá více do detailu, čím se zabývá moderní gymnastika a parkour, čtěte dále! Moderní gymnastika rozvíjí akrobatické dovednosti pomocí gymnastických prvků a technik. Dále si při ní děti natrénují ladnost pohybů a koordinaci celého těla. Procvičí si hrubou motoriku a skvěle se při této sportovní aktivitě odreagují. Moderní gymnastika lze pak praktikovat také na zábavných trampolínách, které si děti jistě hned oblíbí. Parkour děti mohou trénovat ve vnitřních i venkovních prostorách. Jde o nejrůznější přeskoky, výskoky a přelezy, které děti praktikují pomocí váhy vlastního těla. Základem je přemístit se z bodu A do bodu B takovým způsobem, aby to působilo ladně a s co nejmenším vypětím sil. Chcete-li přihlásit vaše dítko do kroužku parkouru, mrkněte na odkaz parkour Praha. Najdete v něm vše potřebné o kroužcích parkouru, které pořádá společnost Zohir. Vaše děti zde trénují odborníci s licencí. O vaše ratolesti tak bude dobře postaráno.   

Foto: ©Jump Academy Olomouc

Jaké oblečení pořídit vašim dětem na moderní gymnastiku nebo parkour?

Moderní gymnastika a parkour si žádají i vhodné oblečení. To najdeme i v módních přírodních a pastelových odstínech. Děti mohou vybírat např. na stránkách parkour fashion. Najdete zde parkour trička, mikiny, ale i kalhoty a stylové doplňky. Oblečení je především volné a prodyšné, takže se při sportu vaše děti nezapotí.        

Foto: ©Jump Academy Olomouc

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama