REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Neboj, neboj! – křest knihy o strachu nejen pro malé strašpytlíky. S touhle knížkou se strach stane vaším kamarádem

Neboj, neboj! – křest knihy o strachu
Vydavatelství Yinachi přichází na začátku prosince s novou knižní publikací, která je určena nejen dětem, ale i rodičům, prarodičům, tetám, strejdům, sousedům se psy a sousedkám s kočkami. Bohatě ilustrovaná knížka představí čtenářům fenomén strachu nikoli jako nepřítele, ale jako jednu ze čtyř nejstarších lidských emocí, se kterou je v životě třeba počítat.

REKLAMA

Autory knihy jsou spisovatelka Milada Rezková, ilustrátor Lukáš Urbánek a grafik Jakub Kaše, kteří společně v minulosti vydali několik ceněných dětských knih (Doktor Racek jede na prázdniny, Doktor Racek na horách, Babočky, atd.). Milada s Lukášem také pravidelně publikují v dětském časopise.
V průběhu příprav před vydáním knihy nechalo vydavatelství Yinachi zpracovat unikátní průzkum na téma strach.  Zjišťovalo se v něm například, čeho se lidi nejvíce bojí. Prý tmy a bubáků! To jsou věci… A čeho se nejvíce bojíte vy?

Slavnostní křest knihy se uskuteční 7.12. od 17:00 hodin v prostorách Kasárny Karlín, ulice Prvního pluku 2, Praha 8. Pro odvážnější proběhne od 16:30 průvod, který začíná na Tachovském náměstí a půjde Žižkovským tunelem až do Kasáren. Kdo se nebojí, musí přijít. Kdo se bojí, musí přijít taky.
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA