REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Nebankovní půjčky jsou skutečně pro každého

12. 12. 2021

Jestliže nemůžete při žádosti o úvěr doložit svůj příjem klasickým způsobem, pak je řešením nebankovní poskytovatel. Tam nejsou podmínky tak přísné.

Nebankovní půjčky jsou skutečně pro každého

V rozhodnutí, jestli požádat o úvěr v bance anebo využít nabídku některého nebankovního poskytovatele, může hrát úlohu několik kritérií. Nebankovní půjčka je řešením především pro žadatele, kteří mají záznam v registrech dlužníků, exekuční příkaz anebo nemohou doložit své příjmy způsobem, který je vyžadován v bance. Půjčka bez doložení příjmů je v současné době jednou z nejvíce vyhledávaných produktů tohoto typu. A to zejména v případě, že potřebujete vyšší finanční hotovost.

  • Není tím ovšem řečeno, že by poskytovatele úvěru nezajímalo, jestli budete schopni svůj dluh splácet.
  • Jen tu nejsou tak přísné podmínky a dokládání příjmů je mnohem jednodušší.

Úvěrové kalkulačky vám usnadní rozhodování

Moderní technologie také umožňují získat celou řadu informací, a proto je rozhodování celkem snadné. Bankovní instituce nabízejí pro potřeby potencionálních klientů hypoteční kalkulačku, která pomůže najít vhodný úvěr. I nebankovní poskytovatelé mají na svých stránkách webový nástroj, který se dá nazvat jako hypoteční kalkulačka.

REKLAMA

  • Dokáže vám totiž spočítat během několika málo minut hypoteční úvěr.
  • Dozvíte se výši RPSN i další podrobnosti.

U některých produktů hypoteční kalkulačku nenajdete. Je to většinou tam, kde je zapotřebí půjčka jen v nízké finanční částce. K těm patří například půjčka do výplaty nebo také rychlá půjčka. U nebankovních úvěrů a půjček je velkou výhodou, že je může získat prakticky každý žadatel. Musí pochopitelně splňovat dané podmínky. Tou základní je plnoletost.

  • Šanci na získání půjčky má u nebankovního poskytovatele i žadatel se záznamy v registrech dlužníků závažnějšího charakteru.
  • Sice nezíská žádnou závratnou částku, ale na vyřešení složité životní situace by to mohlo být dostačující.
  • Většinou se jedná o částky kolem padesáti tisíc.
  • Je ale nutné počítat s tím, že rizikoví žadatelé budou mít logicky vyšší úrokovou sazbu.
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA