Navštivte s dětmi vodní ráj Aquapalace Praha

Aquapalace Praha nabízí široké spektrum služeb pro celou rodinu-největší aquapark ve střední Evropě, rozsáhlý  Saunový svět, moderní Fitness a příjemné prostředí SPA centra.
Opravdovým rájem pro děti i dospělé je Vodní svět, který se rozkládá na ploše 9 150 m2 a je tvořen třemi paláci – Palácem pokladů, Palácem dobrodružství, Palácem relaxu a venkovní zónou. Najdete zde skluzavky a tobogány, pro milovníky adrenalinu je k dispozici spacebowl nebo divoká řeka. Máte-li rádi moře, určitě vyzkoušejte bazén s umělým vlnobitím, který navozuje pocit opravdových mořských vln. Pokud vás zajímá podmořský život a nemáte odvahu se potápět, zavítejte k akváriím, kde budete přímo z bazénu pozorovat mořské hvězdice, korály, množství pestrobarevných rybiček a žraloky černoploutvé.
Pro nejmenší návštěvníky jsou ve Vodním světě připravena dětská vodní hřiště se skluzavkami, brouzdaliště a dětský bazén s oblíbeným vrakem pirátské lodi. V dětském koutku se o děti zdarma postarají profesionální animátorky. Celý vodní svět je protkán také 450 metry pomalé a rychlé řeky.
Láká vás zpříjemnit si s rodinou mrazivé dny a udělat si léto v zimě? Pak si nenechte ujít příležitost a zajděte do Aquapalace Praha, kam mají do konce února děti do 150 cm vstup jen za 1 korunu!

Ale to není vše!
Najdete zde Saunový svět s 12 prohřívárnami s širokou nabídkou unikátních saunových ceremoniálů včetně finské sauny nebo římských lázní.
Uvolnění těla i mysli vám poskytne SPA centrum, kde můžete relaxovat v privátních saunách s vířivkami, v hydromasážních vanách, či si vybrat z široké nabídky masáží.
Dvoupodlažní plně klimatizované Fitness centrum vybavené moderními stroji značky Technogym nabízí kardiozónu s 54 trenažéry (např. bruslařské trenažéry nebo kardiotrenažéry na ruce), posilovnu, VIP zónu s přístroji Power Plate, indoor cycling a velkým aerobním sálem.
Se zdravotními problémy vám pomůže centrum Balneo&Medical, které poskytuje komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.


Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama