Návrat dinosaurů!

Datum konání: 16.10.2010 – 16.11.2010
Místo konání: Olympia Teplice, Srbická 464, 415 01 Teplice

Obchodní centrum Olympia Teplice připravilo unikátní výstavu dinosaurů. Expozice pohyblivých i statických modelů dinosaurů, která návštěvníky zavede na nevšední výpravu do druhohor, bude probíhat v celé pasáži obchodního centra a několik modelů bude vítat návštěvníky i před centrem Olympia Teplice a to vše od 16. října.Na malé i velké příznivce dobrodružných výprav do minulosti čeká téměř 30 velkých modelů. Návštěvníci se mohou těšit na oblíbené i méně známé druhy dinosaurů. Dozvědí se například, jak vypadal Chasmosaurus nebo který z pravěkých ještěrů se mohl pyšnit nejdelším krkem či jaké bylo hnízdo malých Segnosaurů.
Výstava bude slavnostně zahájena 16. října v 15 hodin netradiční módní show, která předvede podzimní a zimní módní trendy. Nebudou chybět ani retro modely z dob dávno minulých a studenti teplické Střední školy obchodu a služeb si připravili módní kolekci inspirovanou dobou kamennou. Návštěvníci se mohou těšit také na moderátora a zpěváka Vlastu Korce a show bubeníků.
Ojedinělá výstava dinosauřích modelů potrvá v obchodním centru Olympia Teplice celý měsíc – od 16. října do 16. listopadu 2010 – a je pro všechny návštěvníky zdarma.
www.olympia-tp.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama