REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Oslavte proto narozeniny jak se patří!

19. 1. 2008

[inspic=359,right,fullscreen,0]Narozeniny u McDonald’s™ děti milují. Vždyť je to pro ně nezapomenutelný zážitek. A oslavu si také chválí rodiče, protože s ní nemají žádné starosti. Všechno zařídí McDonald’s™.
Na Vás je jen pozvat všechny kamarády.
Jaké jsou narozeniny u McDonald’s?
Děti se mají opravdu nač těšit! Čeká je 1,5 hodiny skvělé zábavy, her a soutěží s milou hosteskou. Ale také narozeninový dort se svíčkami, oblíbené jídlo od McDonald’s™ a navíc dárky – velký dárek pro oslavence a menší dárky pro malé děti.
Kolik oslava stojí?

[inspic=362,left,fullscreen,0]Narozeniny máš jednou za rok, tak ať to stojí za to. Oslav je u McDonald’s. Tvoje nejlepší party.
Základní poplatek za každé dítě je 80 Kč a oslava se pořádá minimálně pro pět dětí. Kromě dortu pro všechny a Happy Mealu™ pro oslavence se další jídlo hradí zvlášť. Takže děti si mohou vybrat to, co mají rády.
Tady je jednoduchý příklad:
Oslavy se zúčastní pět dětí. Základní poplatek je 5x 80 Kč, to je 400 Kč. Všechny děti si objednají například Happy Meal™ za 79 Kč (oslavenec má Happy Meal™ zdarma). Celkem zaplatíte 400 Kč + 4x 79 Kč, dohromady 716 Kč, což na skvělou oslavu se vším všudy a bez starostí není tak moc, co říkáte? Výdaje Vám pomůže spočítat naše narozeninová kalkulačka.
Jak oslavu objednat?
Vyberte si restauraci, která je pro vás nejvhodnější a pořádá oslavy, a zeptejte se hostesky na narozeninovou oslavu. Dozvíte se bližší informace, oslavu objednáte, domluvíte si konkrétní detaily a dostanete veselé pozvánky na party pro všechny kamarády.
Seznam restaurací, které pořádají narozeninové oslavy
[inspic=361,left,,thumb]

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA