Nákupní centrum Eden nabídne dětem 2 týdny řádění s Barbie, Monster High nebo angličáky Hot Wheels

sfs

Dětská párty s Mattelem


V sobotu 11. dubna se prostory Nákupního centra Eden promění v hrací zóny pro děti všech věkových kategorií.
V prvním patře centra se totiž otevřou hrací zóny s nejoblíbenějšími hračkami současnosti: panenkami Barbie a Kenem, tajuplnými příšerkami z Monster High, nepřekonatelnými angličáky Hot Wheels a dalšími novinkami ze světa hraček. Zóny budou všem dětem k dispozici zdarma každý den až do 26. dubna.

„Hrací zóny vybavil jeden z největších světových výrobců hraček, společnost Mattel ,“ říká Renata Nejtková, marketingová manažerka Nákupního centra Eden. „Na každou sobotu jsme navíc připravili doprovodné programy v podobě soutěží o úžasné ceny, se svým představením vystoupí populární Barbie Dancers. Dorazí i skutečná Barbie s Kenem a příšerkami Monster High v životní velikosti.  Kluci se pro změnu mohou těšit na závodníka Hot Wheels.“
vdfvdCentrum nezapomíná ani na nejmenší děti, pro které bude v 1. patře otevřena Relax zóna s hračkami od Fisher-Price. Rodiče si tak budou moci se svým batoletem odpočinout v klidném a bezpečném prostředí uzpůsobeném právě pro tuto věkovou kategorii. Všechny zóny budou otevřeny každý den od 13ti do 18ti hodin, v sobotu od 10 do 18 hod a v neděli od 10 do 16 hodin. Ve druhém patře se pak v sobotu 18. a 25.4. otevře tzv. BOOMco zóna, ve které si malí i velcí kluci mohou vyzkoušet svou mušku při střílečce se svými kamarády.
Zajímavé zpestření všednodenního programu mohou svým dětem zajistit mateřské školky z okolí vršovického Edenu. Zóny jim totiž budou taktéž zdarma k dispozici po předchozí telefonické domluvě a to kdykoliv v dopoledních hodinách. Veškeré podrobnosti k akci jsou uvedeny na www.nceden.cz.
dfsfewBarbie je světově nejprodávanější panenkou, která 9. března oslavila své 56. narozeniny. Poprvé byla veřejnosti představena na největším veletrhu hraček v roce 1959. Na začátku její slávy stojí Ruth Handlerová. Ruth napadlo vytvořit Barbie, když pozorovala svou dceru, jak si hraje s panenkami – napodobeninami malých dětí. Barbara, dcera Ruth, panenkám přisuzovala role dospělých. A protože v tehdejší době moc hraček, které by se podobaly dospělým lidem, nebylo, svěřila se Ruth se svým nápadem vyrábět panenky se vzhledem dospělého člověka manželovi. Ten jako ředitel společnosti Mattel byl nápadem přímo nadšený. Barbie však měla i svou předchůdkyni. Byla jí jistá německá panenka Bild Lilli, k níž musel Mattel zakoupit práva, než panenku definitivně uvedl do světové síně slávy.
O Nákupním centru Eden
Nákupní centrum Eden bylo postaveno v roce 2005 a na rozloze 30 800 m2 nabízí téměř 90 obchodů, kde zákazníci najdou vše – od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu až po občerstvení a nepostradatelné služby, jako jsou výroba klíčů či nejmodernější pobočka České pošty. Na ploše 9000 m2 se nachází Tesco Extra, které prošlo rozsáhlou modernizací na konci roku 2010. Více na www.nceden.cz.
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama