Nadace Naše dítě 20 let pomáhá ohroženým dětem

Nadace Nase dite-PR clanek-Rodinne vyletyNadace Naše dítě slaví 20 let své existence, během níž stojí na straně dětí. Za tu dobu pomohla nadace stovkám dětí, které nemohou za svůj nelehký osud.
V roce 20. narozenin by chtěla ochránkyně všech dětí a zakladatelka nadace Zuzana Baudyšová poděkovat všem, kteří si v každodenním životě najdou čas pomáhat. Mezi ně patří stovky jednotlivců a firem a nadace se jejich podpory velmi cení.
„Vážíme si pomoci každého a zvláště těch, jejichž pomoc není ojedinělá a leckdy ani pro ně jednoduchá. V době, kdy se mnoho lidí bojí o práci a firmy o zakázky, je hodno obdivu, že nás naši dlouhodobí partneři neopouštějí a patří jim za to velké poděkování,“ říká Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě.
Pomoc dětem je stále aktuální a dnes možná více než v minulých letech. Prostředků na pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným a jinak ohroženým dětem stále ubývá vlivem rozpočtových omezení. Rodiče dětí, jež se ocitají v nelehkých sociálních podmínkách, musejí shánět pomoc, kde se dá. Dělají maximum, aby mohli svým dětem dopřát kvalitní zdravotní kočárek, invalidní vozík, rehabilitační stůl a jiné pomůcky.
Pomáhejme společně dětem – www.nasedite.cz.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama