REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Na říjnový Československý jazzový festival v Přerově přijedou Grace Kelly, Al Foster nebo Bill Evans

Československý jazzový festival

Vybraný, a především stylově pestrý program nabídne už 29. ročník Československého jazzového festivalu v Přerově.
Mezi 18. a 20. říjnem se v tomto městě setkají kapely špičkových sólistů, jako je zpívající altsaxofonistka Grace Kelly, její zkušenější saxofonový kolega Bill Evans nebo věhlasný bubeník Al Foster. Vedle těchto renomovaných jazzmanů vystoupí také Big Band Felixe Slováčka s vycházející hvězdou britské jazzové scény, kterou je pianista a zpěvák Anthony Strong, zajímavou fúzi jazzu a romské hudby nabídne česko-slovensko-srbsko-maďarská sestava Josef Fečo & Gipsy Friends a se slovenským AMC Triem se představí švédský kytarista světového renomé Ulf Wakenius. Po skončení v koncertů dojde na oblíbené afterparty, o jejichž hudební náplň se postará všestranný hudebník Petr Kroutil & Friends.
29. Československý jazzový festival se tradičně odehraje v rekonstruovaných prostorách Městského domu Přerov v Kratochvílově ulici, kde je rovněž možné od 27. srpna zakoupit vstupenky v předprodeji. Rezervace na telefonu 581 290 311 nebo e-mailu [email protected].

Oficiální stránky festivalu: www.csjf.cz
Předprodej vstupenek: Městský dům Přerov, Kratochvílova 1, Přerov, tel.: 581 290 311, e-mail: [email protected]. Změna programu vyhrazena.
Cena vstupného: na číslované sedadlo 330,- Kč, na stání 150,- Kč, zvýhodněné třídenní permanentky
850,-Kč
Partneři festivalu: Statutární město Přerov, Olomoucký kraj a Ministerstvo kultury ČR
 
 
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA