Na hradě a v podhradí aneb Dny dávno minulé

Datum konání: 21.5.2011  – 22.5.2011
Místo konání: hrad Šelmberk u Mladé Vožice
Dvoudenní zábavně naučná akce pro širokou veřejnost probíhající v Historicko řemeslně vzdělávacím areálu hradu Šelmberk u Mladé Vožice. Pokud vás zajímají stará řemesla a chcete si je vyzkoušet, máte jejedinečnou příležitost. Mistři danarských dílen jsou připraveni vás něco naučit.
Exkluzivní program přibližující putování dávných karavan ze zemí dálného východu až do srdce Evropy. historická řemesla: kováři, hrnčíři, dráteníci, přadleny, písaři, malíři, tesaři, platnéři, pekaři, papírníci, kachláři, pivovarník, alchymista historický šerm, středověká hudba, dobové tance, kejklíř, divadlo, sokolníci a další spousta historických her a zábavy pro malé i velké – lukostřelnice, kvintána, turnajové kolbiště, dřevohrátky a další ukázka vaření středověkého piva s ochutnávkou, bylinná zahrada s více jak 50-ti druhy bylin, prodej sazenic bylin, ochutnávka jedlých květin, pečení chleba v chlebové pícce spojené s ochutnávkou krčma plná lahodných pokrmů , obchod se středověkým zbožím výstava projektu
Historických řemeslných dílen vzdělávacího centra Šelmberk sobotní večerní program – ohňové tance a kejkle, šermířské show, dobová i rocková hudba k tanci a poslechu. Vše co si vyrobíte si můžete odnést domů.
Program sobota : denní program od 10 do 17 hodin sobota : večerní program od 20:30 do 24 hodin neděle : denní program od 10 do 17 hodin.
 
 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama