Na hory s Jetíkem – poznávací hra pro děti

S Jetíkem po čských horách

S Jetíkem po čských horách


Seznamte se s Jetíkem a vydejte se v jeho stopách objevovat krásy českých hor.
Jetík je maskotem dlouhodobé poznávací hry, kterou pro děti a jejich dospělé průvodce pořádá Horská služba.
Podmínky účasti ve hře jsou jednoduché: navštivte Jetíkův web, seznamte se s pravidly, stáhněte si a vytiskněte Jetíkův pas a lov na razítka může začít.
Přes sto padesát razítek je rozmístěno v různých koutech českých hor, od Šumavy po Beskydy. Najdete je díky seznamu razítkovacích míst, který obsahuje všechny potřebné informace včetně kontaktních informací a údajů o provozní době.
Jestliže si nechcete lámat hlavu s vymýšlením přístupových tras, nechte se vést Jetíkovými tipy na výlety. Pěší, cyklistické a lyžařské výlety jsou tříděny podle sezóny, náročnosti nebo věku účastníků.
Čekání na víkend mohou dětem zkrátit zábavné hříčky a kvízy, které prověří jejich znalosti zeměpisu či pravidelpro bezpečný pohyb v horách. Jetíkova fotogalerie je připravena k publikaci fotek z vašich cest.
Stopaři, kteří nasbírají stanovené počty razítek, získají kultovní jetíkovské odznaky a postoupí do slosování o užitečné turistické dárky. To proběhne v listopadu letošního roku. Zbývá spousta času na výlety a na sbírání!

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama