REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Mladý Loupežník Lotrando Vás provede broumovským klášterem

Broumovský klášter

Broumovský klášter se společně s dalšími 9 hrady a zámky zapojil do projektu Otevřte 13. komnatu, tajemných prohlídek za doprovodu záhadných postav.
Od 18. února Vás broumovským klášterem každý víkend ve 12:00 a 14:00 hodin provede mladý loupežník Lotrando.
Ten, místo aby se jako správný syn věnoval otcově řemeslu (loupežnictví) našel své poslání v knihách a učení. Odhalte společně s ním mnohé záhady a taje, které se skrývají za zdmi tajemného benediktinského kláštera. Interaktivní a zábavnou rodinnou hrou budete pomocí hrací karty řešit tajenku, za jejíž vyluštění získáte jeden z klíčů.
13. komnatu bude moci navštívit každý, kdo nasbírá alespoň sedm z deseti klíčů na hradech, zámcích a v klášteře, které se po projektu zapojili. Kromě broumovského kláštera jsou mezi nimi hrad Grabštejn, Kost, Slezkoostravský hrad, zámek Loučeň, Děčín, Chlumec nad Cidlinou, Kačina, Kozel a  Slatiňany. Získat jeden z klíčů Vám Lotrando v Broumově zcela určitě pomůže, při prohlídce zapojíte všechny smysly a odnesete si nezapomenutelný zážitek. Kromě broumovského kláštera můžete navštívit také Adršpašsko-Teplické skály, Jestřebí hory, Skalní labyrint na Ostaši nebo rozhlednu na Ruprechtickém Špičáku v Javořích horách. Všude tam se ve svých dobách Lotrando mohl objevit. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Kontakt
stránky: www.klaster-broumov.cz
e-mail:   prohlí[email protected]
tel:         491 521 282, 733 739 726
Komerční sdělení
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA