REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Minimax den pro děti

S Minimax TV na G2 JOYRIDE 2008[inspic=105,right,fullscreen,thumb]
Nudit se nebudou ani ti nejmenší!
Na začátek září, kdy se letní festivaly a s nimi spojená festivalová horečka ubírají ke svému konci, se připravuje největší sportovně hudební festival v Evropě. G2 JOYRIDE 2008, akce plná mladých dynamických sportů, exhibic a dobré hudby, se bude konat první zářijovou neděli 7. 9. 2008 na Císařské louce u Smíchova, Praha 5.
Tento ojedinělý festival vznikl před šesti lety a stále se rozrůstá díky široké přízni. Minulý ročník tento festival navštívilo 15 000 lidí a představilo se přes 200 nejlepších světových sportovců. Na letošním G2 JOYRIDE 2008 bude k vidění za doprovodu živé hudby více jak 25 sportovních disciplín, mezi něž budou patřit například freestyle motocross, biketrial, wakeboarding, vodní skútry a mnoho dalších.
V rámci tohoto sportovně a zároveň hudebně laděného festivalu připravují dětský televizní kanál Minimax TV a sportovní kanál Sport 1 zábavné odpoledne pro děti i dospělé plný her, soutěží a hudby. Děti a „dospěláci“ si budou moci mezi 12. a 18. hodinou zasoutěžit o zajímavé ceny ve speciálních soutěžích se sportovní tematikou. Soutěžit se bude i na různých stanovištích, které budou stát určitě zato. Nebude chybět opičí dráha, házení na plechovky, obří šipky, střílení vodním dělem na cíl nebo pro ty, co sledují pohádky, luštění pohádkových kvízů. Na programu jsou připraveny i další zábavné atrakce jako trampolína opatřená bezpečnostní sítí, bazének s kuličkami, skákací hrad a kreslení na obličej. Ten kdo si bude chtít vyzkoušet, jaké to je být asijským zápasníkem sumo, bude mít možnost na atrakci sumo ring. Celou akci bude uvádět a komentovat moderátor Petr Čermák a o hudební zábavu se postará DJ hrající české a zahraniční „songy“.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA