REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Mikulášský charitativní bazar v Pražské křižovatce letos pošesté

Datum konání: 5.12.2010-od 12:00 do 18:00 hod,
Místo konání: Pražská křižovatka – bývalý kostel sv. Anny, Zlatá ulice
Tradiční Mikulášský charitativní bazar pořádaný Nadací Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.V pořadí již šestý ročník nabídne kromě možnosti nakoupit si v předstihu vánoční dárky a ještě tak podpořit dobrou věc, také celou řadu vzácných hostů, doprovodný hudební program, mikulášskou nadílku a ojedinělou možnost shlédnout prostor Pražské křižovatky, jenž je jinak veřejnosti přístupný jen zcela výjimečně.
Vedle pořádající Nadace VIZE 97 se dobročinného bazaru, který si již našel své místo v kalendáři tradičních předvánočních akcí, zúčastní také Nadace Charty 77 – Konto bariéry, Člověk v tísni, Výbor dobré vůle, Mammahelp, Domov sv. Karla Boromejského, Helppes, Nadační fond Českého rozhlasu – Světluška, Tea Comfort.eu, Nadační fond Slunce pro všechny a Domov svaté Rodiny.

Moderátorkou celého odpoledne bude letos nově herečka Kateřina Hrachovcová – Herčíková, která bude návštěvníky provázet programem a seznamovat je s jednotlivými neziskovými organizacemi, jejich činností a výrobky, které nabízejí. Na moderování se letos bude podílet i paní Dagmar Havlová. Svou účast tradičně přislíbil také Václav Havel, dále pak Kateřina Brožová, Jan Potměšil, Aneta Langerová a řada dalších známých osobností. V průběhu odpoledne vystoupí vokální trio Makabara, stipendistka Nadace VIZE 97 – houslistka Tereza Přívratská, Vocal Ensemble Cantina – projekt o.s. Voicecamp a dětský sbor z Dobřichovic společně s Varhanem Orchestrovičem Bauerem. Po 16. hodině zakončí bazar Mikulášská nadílka a společný zpěv koled.
Pražská křižovatka – bývalý kostel sv. Anny, Zlatá ulice – vstup z Liliové ul. nebo z Anenského nám., Praha 1.
Vstup volný, přístup bezbariérový

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA