Zažijte MAJALAND! Největší krytý zábavní park v ČR

Navštivte zábavní park Majaland v Praze. Zaplatíte jedno vstupné a všechny atrakce jsou pak zdarma! Nic dalšího už nedoplácíte. S rozlohou téměř 9000 m² jde o největší krytý zábavní park v Česku s celoročním provozem! To vše v duchu pohádkového dobrodružství s včelkou Májou, Vilíkem a Vikingem Vikem.

Majaland byl otevřen po Vánocích 2021 a od té doby láká nejednu rodinku k navštívení. A jaký je? Jednoznačně kouzelný! Snad ani nemusíme říkat, že se jedná o svět naší kamarádky Včelky Máji. Děti se ocitnou v zemi drobného hmyzu, ale vše je samozřejmě zvětšené, takže jako malý brouček se na slavné louce cítíte spíše vy. Je tu mnoho atrakcí, a tak je louka nádherným hřištěm k navštívení. Jestli jste si říkali, že vám dvě, dvě a půl hodinky budou na návštěvu stačit, velmi brzo zjistíte, že nikoliv. Až uvidíte zdejší Motýlí kolotoč, budete vědět, že tohle je zážitek, který si zapamatují nejen děti, ale vy. A to ani nemluvím o horské dráze nebo přes 30 m dlouhé skluzavce. Děti, co mají pro strach uděláno si mohou vyzkoušet tzv. Padající list – volný pád z výšky 11 m. Je to klasická věž s 10 sedačkami kolem. Sedačky se vyvezou do výšky 11 metrů a pak vás pustí volným pádem zase k zemi. Jestli si teď říkáte, že to už jste někde viděli, tak ano. Ale pravděpodobně jste na to nešli. Tady je to v junior verzi, a i ti méně odvážní si troufnou. Odvahu a správnou výšku (od 120 cm) potřebují děti i na atrakci Tančící květina. Ta je opravdu velmi adrenalinová, točí se (12 otáček za minutu) a velmi se naklání (do úhlu 120 stupňů – pro lepší představivost – to je opravdu hodně).

Zažijte dobrodružství na atrakcích Majalandu – TOP 5 atrakcí:

  • Vikova horská dráha o délce 220 metrů, kde jedete rychlostí až 40 km/h
  • Motýlí kolotoč o průměr 16 m a výšce 10 m
  • Tančící květina – obří houpačka s náklonem až 120 stupňů
  • Vikova skluzavka – výška 9 m, délka 33 m, 4 dráhy
  • Padající list – volný pád z výšky 11 m
Majaland - horská dráha
Majaland – Vikova horská dráha

Jedno vstupné a všechny atrakce jsou pak v Majalandu zdarma!

Užívat si můžete na 12 tematických atrakcích, v Majashop obchodu s hračkami, dobroty ochutnáte v restaurace u Máji!
Otevíráme pro Vás také Divadélko – místo pro koncerty a vystoupení dětských idolů, originální oslavy narozenin a samozřejmě prostory pro nejmenší.

Více info na www.pop.cz nebo na fb www.facebook.com/events/214453037439010/

Majaland

Kdy: otevřeno každý den Po – Ne 10:00 – 20:00
Kde: POP Airport – Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice

Parkování zdarma!

Sleva na vstupenky.

S dětmi můžete také navštívit zajímavé výstavy pro děti a pokud se Vám zrovna nikam nechce, přečtěte dětem naše vtipy o Pepíčkovi.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama