Lidová vesnička v Praze 5 – Hlubočepích

Otevíráme již tento víkend,
16. a 17. května 2009
Na okamžik se přesunete na venkov, kde na Vás dýchá vůně čerstvých květin, slunce zakrývají koruny starých stromů a ze sousedství slyšíte kováře či rady zkušeného bylinkáře.
Zavedeme Vás do prostředí venkovan s ukázkami lidové architektury a tradic. Můžete si obléknout hrnčířskou zástěru a na moment se stát učněm hrnčířským nebo si vyzkoušet výrobu mýdel, svíček či základy košíkářství.
Kapku vzrušení a naděje na dobrý výdělek můžete prožít při rýžování zlata!

V prostředí vesničky můžete rovněž posedět v naší zahradní restauraci a vychutnat si doušek dobrého nápoje či okusit něco z naší venkovské kuchyně.
O víkendu se budou starat o zábavu návštěvníků nejrůznější folklórní soubory, ochotnická divadla, šermířská sdružení a další. Pro děti budou připraveny nejrůznější soutěže a hry.
Podium umístěné uprostřed vesničky skýtá vynikající příležitost také pro uspořádání společenských či kulturních akcí. Základní umělecké školy zde mohou zorganizovat koncert pro rodiče… Řemeslníci zde mohou uspořádat jarmark … A takto bychom mohli jmenovat ještě dlouho.
Od 19. května bude vesnička otevřena následovně:
ÚT, ČT, SO,NE od 10:00 do 17:00
Rezervace pro skupiny, a to na tel čísle 725 079 095 nebo e-mailem na adresu ceskavesnicka@seznam.cz.
Jak se k nám nejlépe dostanete: tram č .12 a č.14 ze stanice Anděl nebo Smíchovské nádraží. Vaše cílová zastávka „Hlubočepy“. Zámeček se nachází přímo před tramvajovou zastávkou.
Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.folkloregarden.cz.
Těšíme se na Vás!

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama