REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 10.12. a svátek má Julie

Léto v Aqualandu Moravia 2020

Letní sezóna bude tento rok v Aqualandu Moravia nabitá novinkami! I přesto, že musel aquapark na jaře zavřít své brány, kvůli koronavirové krizi, v přípravách na léto nepolevil a chystá otevření nového letního areálu. Součástí nového areálu bude rodinný tobogán High Five, klidná řeka Lazy River, dětský vodní svět a další skvělé atrakce a vychytávky, je tedy opravdu na co se těšit!

Díky výstavbě nového areálu bude letní areál 2x větší než dosud. Na změnách a inovacích se opravdu nešetřilo. Investice do všech novinek se vyšplhali na čtvrt miliardy korun. Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibude spousta novinek. Nově také budete moci do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, směrem od kempu, kde vzniká nový vchod i šatny. 

Největším lákadlem léta bude bez pochyby nový rodinný tobogán High Five. Tobogán je unikátem ve střední Evropě, nejblíže najdete tobogán podobného typu na Kanárských ostrovech. Na tobogánu se svezete několikrát do kopce i z kopce, jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu. Užijete si tedy jedinečnou jízdu, dlouhou 242 metrů. Tobogán je navíc tzv. „chytrý“, před jízdou vždy zváží posádku, jde o technologickou vychytávku, která umožňuje jízdu do kopce tlakem vody a zároveň vodou šetří.

REKLAMA

V nové areálu toho ale bude mnohem víc. Těšit se můžete třeba na dětský vodní svět se skluzavkami a dalšími atrakcemi nebo na klidnou řeku Lazy River, na které si užijete spoustu zábavy, a navíc si během jízdy můžete vychutnat i drink na baru.

K létu v Aqualandu Moravia samozřejmě patří i stávající bazény a atrakce, jako jsou unikáty ve střední Evropě Abyss a Boomerango, tobogány, na kterých je letní zábava o level výš. K letnímu areálu patří i jedinečné stánky s občerstvením, bazén plný zábavy Fun&Swim, vlnobití nebo opalování s drinkem v ruce. Aqualand Moravia se stane i pro vás ideálním místem pro letní radovánky, tak neváhejte a vyrazte! 

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA