Ladronkafest

Datum konání : 19.9.2009
Místo konání : Ladronka

[inspic=1058,left,fullscreen,thumb]Ladronkafest je akce pro všechny, kdo chtějí své volno strávit aktivně. Letošní 8. ročník festivalu se koná v sobotu 19. září od 11 do 22 hodin. Pořadatel Městská část Praha 6 tak představuje volný čas jako bohaté menu aktivit a možností pro holky, kluky i rodiče.

Program

V parku Ladronka bude přichystaná pěkná podívaná, sport, adrenalin, výtvarné dílny, workshopy, muzika, soutěže, tanec i móda. Vše zdarma a k vyzkoušení! Celým dnem provádí moderátorka Lenny Trčková a herec Jirka Mádl. A navíc na Ladronkafestu můžete ochutnávat neobvyklé pochoutky.Více..
„Ladronkafest je již tradiční a výjimečný městský festival. Připravuje přehlídku možností, jimiž lze obohatit svůj volný čas. Každý návštěvník zde může objevit nebo předvést svůj talent, seznámit se se zajímavými lidmi a skvěle se bavit,“ zve starosta Městské části Praha 6 Tomáš Chalupa.
Přijďte do parku na Ladronku! Nepochybně si odnesete spoustu zážitků. Můžete obdivovat exhibice na U rampě, nebo se přihlásit ke kitesport school. Kdo ještě nezkoušel jízdu na freebordu, přišel o slušnou dávku adrenalinu v krvi. Můžete si půjčit brusle a projíždět se po parku. Nebo si zahrát americký fotbal a rugby. Zaházet si s frisbee nebo vyzkoušet, co umí takové yoyo. Pro bojovníky připravujeme přehlídku bojových umění a juda. Tanečně bojové umění capoeira strhne i nesmělé přihlížející. Pokud rádi překonáváte překážky, je pro vás přichystán parkour. Anebo si vyzkoušejte sporty nanečisto na trenažéru Nintendo. Do všech aktivit vás zasvětí znalci v oboru. Patronem sportovního programu není nikdo jiný než Michal Novotný, mistr snowboardcrossu!
Hudební program vyvrcholí s The Tap Tap a Karolínou Ruppert. V bohatém programu se nemůžete ztratit. Celým dnem vás provedou Lenny Trčková, moderátorka pořadů na Óčku, a herec Jirka Mádl.
Počítáme i s tím, že vám pěkně vyhládne! Připravíme pro vás pochoutky netradiční kuchyně, takže na oběd doma zapomeňte. Jídlo a pití pro vegetariány i masožravce servírujeme celý den. Když na vás padne únava, můžete nabrat dech a energii v odpočinkové zóně. Program nabízí mnoho zábavy i bez alkoholu. Na Ladronkafest vás zve Městská část Praha 6 – ví, jak se slušně bavit.

Místo konání:

V parku na na břevnovské pláni v části ohraničené ze severu ulicemi Tomanova a Bělohorská, ze západu a jihozápadu ulicemi Kukulova a Podbělohorská a z jihu a východu parkovými komunikacemi, v Praze 6, katastrální území Břevnov a částečně i Praze 5, katastrální území Smíchov.
www.ladronkafest.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama