Kulturně historický program na zámku Hrubá Skála

Datum konání: 1.7.2011-31.8.2011
Místo konání: zámek Hrubá Skála
Od července do srpna každý den pro vás připravujeme kulturně historický program v srdci Českého ráje – na zámku Hrubá Skála. Těšit se můžete vždy na středovéký a pohádkový den. O víkendech v červnu patří sobota středověku a neděle pohádkám. Během léta tyto dva dny pravidelně střídáme. Začínáme vždy v 11 hodin a končíme v 16 hodin. Hrajeme téměř za jakéhokoli počasí, takže pokud nebude zrovna počasí na koupání, určitě nezapomeňte vyrazit na zámek Hrubá Skála.
Středověký den: samozřejmě i letos jsme pro vás připravili středověký program, kde nebudou chybět odvážní šermíři a krásné tanečnice. Za hranice panství Hruboskalského se již dostala zvěst o naší úspěšné komediální hře Máčení nepoctivého pekaře, u které se vždy pobaví celá rodina. A pro výstrahu všem lumpům z celého království českého vám předvedeme Proces se zlodějem, který zakončíme veselou společenskou událostí, neboli popravou.
Pohádkový den: již třetím rokem připravujeme pro návštěvníky zámku Hrubá Skála Pohádkový den. Letos se můžete těšit na pohádku Na draka!, ve které uvidíte statečné Landsknechty, proradného hraběcího tajemníka a dokonce „posledního žijícího tříhlavého draka“ v království Českém. Dále jsme pro vás připravili zbrusu novou pohádku Princezna pro prince. Tato bláznivá pohádka rozesměje celou rodinu. Ani v pohádkovém dni nechybí tanečnice a také šermířské vystoupení v přednášcce o Landsknechtech.
Více na www.poznejstredovek.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama