REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Knížecí velikonoce na Křivoklátě

Hrad Křivoklát
Tradiční vítání jara na hradě Křivoklátě, kdy se přenesete o jeden a půl století zpět a vychutnáte si atmosféru zvyků, řemesel a života tehdejších lidí.
Velký řemeslnický jarmark s bohatým programem pro všechny proběhne od 10 do 17 hodin ve dnech 07- 08.04.2012.
Ve všech prostorách hradu přivítejte příchod vytouženého jara, spolu s knížecí rodinou se přenesete o 150 let zpět do doby našich prapředků, Velikonoční brána hradu se otvírá od 10 hodin a zavře o 5 hodině odpolední. K vidění je i velikonočně vyzdobená kaple. Pokračujeme v eko projektu „Do historie a přírody plasty nepatří“, kdy používat plastové obaly, kelímky, tácky, atd.
Co uvidíte během všech dnů:
Velký řemeslnický jarmark bude v prostorách celého dolního nádvoří, ve vnitřních prostorách dolního hradu. Uvidíte mnoho zručných řemeslníků při práci. Hudbou a slovem bude po všechny dny lákat příchozí skupina KRLESS.
Na Křivoklát během Velikonoc jsou hlavním dopravcem České dráhy, které opět vypraví „Křivoklátský expres“ s lokomotivou Šlechtičnou (z roku 1949). Vlak vyjede 7. a 8. dubna z pražského branického nádraží a bude sestaven z historických osobních vozů a bufetového vozu, kde bude možné se občerstvit nebo zakoupit upomínkové předměty spojené s historií železnice.
Datum konání 07. – 08.04.2012.
Místo konání: Státní hrad Křivoklát, 47, 270 23 Křivoklát
Plné vstupné: 60 Kč
Snížené vstupné: 40 Kč
Organizátor: Státní hrad Křivoklát

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA