REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Kde uspořádat dětskou oslavu narozenin?

Narozeninové oslavy jsou pro děti jedním z nejvíce očekávaných a nejvíce vzrušujících momentů v roce. Jsou to chvíle plné radosti, smíchu a oslavování dalšího úspěšného roku života. Pro rodiče organizátory to ale může být spíše zapeklitá výzva. Proto dnes odpovíme na vaši otázku: Jak překonat očekávání malých slavitelů a zajistit nejlepší dětskou narozeninovou oslavu?

Užijte si noc v Hotelu Muzeum LEGA a objevujte Kutnou Horu

Vezměte nohy na ramena a vyrazte na výlet do historické Kutné hory. Ubytujte se s oslavenci v hotelu plném LEGA a užijte si to hezky po svém. Myslíte si, že je to super nápad? To ještě zdaleka nevíte, co vám náš hotel může nabídnout. Pro milovníky LEGA bude už samotná návštěva hotelového pokoje velkým zážitkem. A kromě toho můžete využít neomezenou možnost návštěvy Muzea LEGA, který k hotelu patří. To pro vás bude otevřené dokonce celou noc! 

K pobytu si navíc můžete přikoupit i narozeninovou výzdobu pokoje, vouchery na nákup stavebnice, snídani, LEGO balíček či vstupenky do místních památek. Hotel se nachází v srdci jednoho z nejkrásnějších historických měst v Česku – Kutné Hory. O různé památky tak nebudete mít sebemenší nouzi a ta strávená noc se zde opravdu vyplatí.

REKLAMA

V ceně pobytu máte i možnost využít velkou zahradu plnou atrakcí a některé LEGO stavebnice. Zdarma si můžete vypůjčit koloběžky nebo odstrkovadla. A oslava narozenin ve stylu LEGO může začít. 

Větší oslava v LEGO bistru

Stavebnice LEGO všude, kam se jen podíváte, lahodná káva, dětské nápoje, občerstvení a výzdoba přímo na míru. Co na to říkáte? Rádi byste svému oslavenci nebo oslavenkyni nechali uspořádat narozeninovou oslavu na téma LEGO NINJAGO, Minecraft nebo LEGO Friends? Pokud ano, dokážeme vám pomoct a značně ušetřit práci i starosti.

REKLAMA

Oslavu vám můžeme zorganizovat v kutnohorském LEGO bistru, v Muzeu LEGA a pro početné skupinky třeba i v nové multifunkční hale!

Zařídíme pro vás skoro vše, na co si vzpomenete. Občerstvení, animační program i pestrobarevnou tematickou výzdobu. Nezapomínáme ani na dort a úpravu jídla do tvaru kostiček. Nic nenecháváme náhodě. Do vaší oslavy narozenin proto dáme maximum.

A na jaký program se u nás můžete těšit? 

Samozřejmě stavění stavebnic LEGO. Ale ne jen tak ledajakých! Připravíme pro vás i sety, které po dostavění ožijí, hrají, a dokonce i svítí. A aby to bylo ještě o něco zábavnější, můžete stavět na čas nebo soutěžit o to, kdo postaví nejvyšší věž.

Nechyběla by ani mini diskotéka a hudba na přání v průběhu celé oslavy.

Možností je nespočet. V případě vydařeného počasí můžeme uskutečnit třeba i hon za LEGO pokladem nebo skákání v pytli. Nápadů máme na rozdávání.

Věříme, že tyto naše tipy budou vašemu oslavenci sedět jako ulité na míru! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně LEGO oslav se na nás neváhejte obrátit. O takovou narozeninovou jízdu nesmíte přijít. A vaše děti už vůbec ne.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA