REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Káva může zachránit dětský život

Kam s dětmi
Vyměňte jeden šálek kávy za dětský život!

Vyměňte jeden šálek kávy za dětský život! Právě s tímto heslem by NajduTě.cz rádo získalo co nejvíce finančních prostředků pro Občanské sdružení Ztracené Dítě o. s.
Ve dnech 31.10 a 1. 11. 2013 mohou lidé finančně podpořit toto sdružení a ještě si vychutnat vynikající čerstvě namletou italskou kávu.

Kávu za 15 Kč, ale i limonádu za 10 Kč si mohou koupit návštěvníci veletrhu Dětská planeta na pražském výstavišti, a tím finančně podpořit Ztracené dítě o.s.
Ztracené dítě je občanské sdružení provozující krizovou bezplatnou telefonní linku 116 000, na kterou se obrací děti na útěku, rodiny, kterým se dítě ztratilo nebo bylo uneseno a také všichni ti, kdo mají o pohřešovaném dítěti jakékoliv informace, které by napomohly k jeho včasnému nalezení.
Na veletrhu Dětská planeta si kávu i limču pro děti budou moci návštěvníci veletrhu zakoupit na stánku umístěném ve střední hale. Na stejném místě bude přichystán i bohatý program pro děti a dospělé. Obří trampolínu, omalovánky, malování na obličej, bludiště a jiné atrakce spolu se sbírkou pro Ztracené dítě organizuje projekt NajduTě.cz který jste v první polovině tohoto roku mohli vidět na billboardech, nebo slyšet v rádiu.
Čerstvě mletou italskou kávu i profesionální kávovar pro tuto sbírku zapůjčila společnost EvaldKost, která dodává a pronajímá kvalitní kávovary nejen do firem a kanceláří, již přes 7let v Čechách i na Slovensku. Kvalitní kávu Camardo z oblasti Molise bude pro návštěvníky, v rámci této sbírky, připravovat uznávaný odborník na kávu a její přípravu, sám pan Evald Kost.
Občanské sdružení Ztracené dítě o.s. provozuje krizovou bezplatnou telefonní linku 116 000, na které poskytuje odbornou pomoc lidem v tíživé životní situaci a spolupracuje s Policií ČR při pátrání po pohřešovaných dětech.
Na tuto linku se obrací děti na útěku, rodiče a příbuzní, kterým se dítě ztratilo nebo bylo uneseno a nyní své dítě pohřešují, ale také široká veřejnost, která by měla o pohřešovaném dítěti jakékoliv informace.
Výtěžek z této sbírky bude na konci veletrhu, ještě na stánku NajduTě.cz, slavnostně předán v podobě šeku zástupcům občanského sdružení.
Více info také na FB Najdute.cz
REKLAMA

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA