Kašpárkův Brod – bejbypankový festival

[inspic=1036,left,fullscreen,thumb]Datum konání : 30.8.2009
Místo konání : v městském parku u evangelického kostela

V Českém Brodě proběhne první samostatný Kašpárkův hudebně divadelní festival s příznačným názvem Kašpárků Brod. Akci pořádá Město Český Brod, Ameba Production a Commercial Underground v městském parku u evangelického kostela v neděli 30. 8. od 13,00 do 21,30 hodin.
Program
Natřískaný program je plný zábavy pro děti i dospělé. Bude k vidění divadelní kabaret Kašpárek v rohlíku 1 i Kašpárek v rohlíku 2 – Kašpárek navždy a to poprvé  na jedné akci, v jedno odpoledne v přímém sledu za sebou doplněné o další hudební i divadelní program jako je průvod městem, potrhlá groteska Sešli se 3 a stalo se, diskotéka s DJ Kašpárkem. Celý festival zakončí Koncert na kterém vystoupí Kašpárkovi věrní muzikanti s písničkami z obou CD Kašpárek v rohlíku – Mardi z Vypsaný fixy, Blanka Šrůmová, Honza Kalina, Tonya Graves a další. Nebudou chybět dílny pro děti a další atrakce – obří postel, trampolína a hlavně jízda pro děti na stupátku popelářského auta!!!
O Kašpárkovi v rohlíku
Kašpárek v rohlíku je projekt pro děti a dospělé postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních, živých hudebních show i hudebních nosičů.
Celý projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti.
Více na www.bejbypank.cz
Podrobný program a důležité informace na www.cesbrod.cz a www.bejbypank.cz
Další informace poskytne:
Jakub Nekolný
místostarosta Českého Brodu
nekolny@cesbrod.cz
+420 723 952 855
www.cesbrod.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama