Kam vyrazit s dětmi na výlet, aby se nenudily

Kam vyrazit s dětmi na výlet, aby se nenudily

Chcete poznávat krásy České republiky, odpočinout si od stresu a zabavit sebe a své ratolesti? Výlet s dětmi nemusí být vždy takový, jaký jsme si ho vysnili. Děti totiž často mají jinou představu o relaxaci než my dospělí.

Na výlet po ČR můžete vyrazit na spoustu míst. Vždy ale přemýšlejte, zda si ho užijete všichni. Děti bývají akční, a je proto třeba myslet na to, aby se na výletě nějak zabavily.

Jaký výlet pro děti vybrat?

Vždy je důležité přihlížet k věku ratolestí a podle toho prodloužený víkend nebo jinou dovolenou naplánovat. Zapomínat byste ale neměli ani na sebe. Proto přinášíme tipy na výlety, které si užije celá rodina.

Pobyt na horách

Pokud vaše děti milují lyžování a vy kromě toho i klid a odpočinek, prodloužený víkend v horské chatce bude tou nejlepší volbou. Kde však sehnat výhodnou rezervaci ubytování? Stovky možností najdete na portálu Booking.com.

Oblíbenou lokalitou je Špindlerův Mlýn přezdívaný též „perla Krkonoš”. Špindl je rájem zimních sportů, kromě lyžování a snowboardingu nabízí také příležitosti pro bruslení, sáňkování či méně tradiční snowtubing. A pokud si budete chtít od zimních radovánek oddechnout, najdete tu i aqua park.

Doporučit můžeme například Amenity Hotel Špindlerův Mlýn, který má podle recenzí hodnocení 9 z 10 a patří mezi top ubytování v Česku. Volte horské středisko tak, aby v něm byl dostatek prostoru pro vyřádění se na svahu i relaxaci.

Výlet po památkách

Pokud se rádi projdete a také dozvíte něco nového, máme tu tip pro všechny maminky s dětmi. Vezměte své ratolesti na výlet po památkách. Projděte s nimi slavná místa v Praze. Karlův most, Václavské náměstí, Katedrála sv. Víta, možností je zkrátka spousta.

Výlet zakončete horkou čokoládou v některé z pražských kaváren nebo si zaskočte zabruslit na jedno z ledových kluzišť a uvidíte, že děti na zážitek jen tak nezapomenou.

Vemte děti do ZOO

Zvířata potěší děti i dospělé. Projdete se na čerstvém vzduchu a vaše ratolesti potom ve škole zaperlí znalostmi o exotických druzích. Navštivte největší ZOO v ČR v Praze, kde mají otevřeno i v zimě. Třeba tučňáky opravdu stojí za to vidět právě během jejich přirozeného období.

Pokud vás lákají bílí tygři, vyjeďte na výlet do Liberce, kde je jediná ZOO s těmito šelmami. A jestli plánujete aktivity až na jaro, můžete spojit výlet do brněnské zoologické zahrady s plavbou na parníku po místní přehradě.

Jak při výběru výletu ušetřit?

Kvalitní ubytování i výlet dnes díky slevovým portálům seženete snadno a rychle na internetu. Při objednávce online navíc můžete ušetřit další peníze s Tipli.cz. Stačí se zdarma zaregistrovat na tento cashback portál, prokliknout se do partnerského obchodu a objednat ubytování či zážitek tak, jak jste zvyklí.

Obchod za přivedení zákazníka zaplatí Tipli provizi, o kterou se s vámi portál rozdělí. Část peněz z provedené objednávky tak dostanete zpět na účet. Např. za rezervaci na Booking.com dostanete zpět až 4 %.

Vyberte si výlet podle svého gusta a nezapomeňte šetřit s cashbackem. A pokud vás láká cestování do zahraničí, myslete i na cestovní pojištění. Výlet si tak užijete s větším klidem a bez starostí a problémů.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama