REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Kam s dětmi na víkend?

Camp Oase
Chcete spojit pohyb a zábavu a necestovat nikam daleko?
Zastavte se ve Sportovně rekreačním areálu a campingu Oase Praha.
Naleznete jej jen asi 5 km jižně pod Prahou, mezi obcemi Zlatníky a Libeň. Areál je zaměřen zejména na rodiny s dětmi a nabízí opravdu mnoho atrakcí pro malé návštěvníky. Zatímco děti budou zkoušet nová dětská hřiště, dovádět na houpačkách, šlapacích autech, odrážedlech, lanovce, trampolínách, nebo ve vnitřním miniclubu- rodiče si mohou zahrát volejbal, stolní tenis, nebo jednoduše odpočinout u šálku kávy, nebo se osvěžit studenými nápoji a zmrzlinou.
V červenci a srpnu je otevřen i stánek s teplým očerstvení (hranolky, pizzu,…). Kvalitní sanitární zázemí, včetně přebalovací místnosti těch nejmenších je samozřejmostí.
Pokud se rozhodnete strávit delší dobu, využijete jistě i venkovní, nebo vnitřní bazén, vířivku, nebo výuku lukostřelby. V červenci a srpnu jsou zde pak pro děti pořádané i pravidelné animační programy. V areálu campingu je samozřejmě možné se i ubytovat, ve večerních hodinách Vás pak rádi přivítáme v campingové restauraci.
Dostanete se k nám autem, nebo na kole při po cyklotrase Pražské kolo. Trasa A50/č.8100, zvaná též Pražské kolo, nebo příměstským autobusem č. 341 přímo ke kempu (Libeř-Libeň-Oáza)
Více informací na www.CampingOase.cz
Akce na tento víkend
skladacka_camp_01
Dětské hřiště, houpačky a odpočinkové sezení bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA