REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Kam s dětmi do zahraničí: Najděte ideální destinaci pro rodinnou dovolenou

4. 10. 2022

Najít to pravé místo, kam vyrazit na dovolenou, mnohdy není snadné. O to složitější se výběr stává, pokud chcete vyrazit s dětmi. Ovšem mnoho resortů je perfektně vybaveno i pro nejmenší hosty, dovolenou si zde tedy užijí dospělí i děti.

Oblíbené Chorvatsko

Chorvatsko patří mezi velmi populární destinace, nejen pro dovolenou s dětmi. Je dobře dostupné, přitom zde na vás čeká krásné prostředí, skvělé jídlo a spousta možností, jak strávit svou dovolenou. Pokud chcete poznávat Chorvatsko s dětmi, je dobré zvolit ubytování v blízkosti pláže. Kdykoliv tak můžete vyrazit k vodě. Resorty jsou navíc často plné bazénů, včetně těch dětských a spousty různých atrakcí. Děti se tak mohou zabavit přímo v resortu.

Slunné Řecko

Mezi další oblíbené evropské destinace, které lákají na dovolenou, patří Řecko. Krajina je rozmanitá, můžete tak vybírat z různých oblastí. V každém případě se můžete těšit na písčité pláže, krásně čisté moře a příjemné počasí. I během podzimu jsou zde teploty příznivé, nemusíte tak na dovolenou pouze v létě. Abyste si užili Řecko s dětmi, hledejte resorty, které jsou na malé návštěvníky připraveni. Pro děti zde jsou hřiště, bazény i speciální menu v restauraci.

REKLAMA

Atraktivní Egypt

Egypt je stále skvěle dostupnou destinací, kterou si užijí i děti. Mnoho hotelů je proslulých pravidelným a bohatým animačním programem pro děti. Přitom se v resortu zabaví i dospělí či větší děti – nabízí se různé vodní sporty, wellness, mini golf a mnohem více. Při výběru ubytování se zaměřte na možnosti vyžití, vzdálenost od pláže a vybavenost hotelu. Vyplatí se volit luxusnější hotely, které nabídnou to nejlepší, abyste si Egypt s dětmi užili naplno.

Destinací, kam můžete vyrazit s dětmi, je celá řada. Mnoho resortů je vybaveno tak, aby uspokojily dospělé i děti.

REKLAMA

Foto: ©Day Of Victory Studio / Shutterstock.com

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA