REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Kam na šlapací káry? Stromovka nebo Divoká Šárka? Od soboty 25.5. si můžete vybrat!

Kam s dětmi v Praze
Šlapací káry – káry co šlapou…

Okruh v parku Stromovka je oblíbeným místem na projížďku u dětí i dospělých. Pokud ale chcete zažít něco nového, něco více adrenalinového, zvolte Šárecký sešup na Divoké Šárce.
V sobotu 25.5. pro Vás XLTOYS Káry co šlapou otevírají Šárecký sešup – zcela novou unikátní lokalitu, pro jízdu na šlapacích kárách v údolí Divoká Šárka v Praze. Jezdí se pouze směrem dolů, žádné náročné šlapání do kopce. Délka trati přibližně 5 km po vyznačené cyklostezce. Kombinace asfaltu s lesním terénem nabízí rychlejší i technické úseky. Čeká na Vás jedinečný zážitek s adrenalinovým nábojem ideální pro skupiny do 10 jezdců, ale rádi pro Vás připravíme program i pro větší skupiny nebo firmy včetně kompletního cateringu.
Hry pro dětiPřed jízdou Vás zkušení instruktoři seznámí s celou tratí i technikou jízdy. Bezpečnostní helmy jsou k zapůjčení zdarma. Děti do 15 let můžou jízdu absolvovat pouze v doprovodu rodičů nebo osob starších 18 let. K dispozici jsou i dětské sedačky pro děti s hmotností do 20 kg. Trať je velmi dobře značená, takže se určitě neztratíte. Jízda trvá podle zkušenosti jezdců 40-60 minut (při opakované jízdě není potřeba abslovovat instruktáž). Šlapací káry vrátíte na konci údolí, kde si můžete na parkovišti nechat Vaše auto. Zastávka MHD Jenerálka je vzdálená pouhých 250m a na Evropskou nebo Dejvickou se pohodlně dostanete za pár minut.
Jeep Wranger1K dispozici jsou zbrusu nové káry ve výbavě JEEP s 3-stupňovou převodovkou s velmi bezpečným systémem brždění, který kombinuje účinnou ruční brzdu s bržděním pomocí šlapek. Káry jsou vyrobeny v Holandsku největším světovým výrobcem firmou Bergtoys. Mají všechny potřebné evropské certifikáty kvality a bezpečnosti (TUV, CE).
Základna a start je u hráze vodní nádrže Džbán, v objektu nové rodinné restaurace Grazing Daisy, která bude rovněž otevřena v sobotu 25.5. Příjemné venkovní sezení na zahrádce s výhledem na vodní nádrž, čerstvé ovocné džúsy připravované přímo v restauraci, bio a farmářská kuchyně a dětské hřiště Vám připraví příjěmný relax o víkendu i v týdnu. Pro děti budou k ježdění v areálu k dispozici šlapací káry pro věk 4-12 let rovněž v atraktivním provedení JEEP.
Kontakty:
sarkaLokalita Divoká Šárka – Šárecký sešup
Restaurace Grazing Daisy (bývalá restaurace Vlasta)
Na Džbánu, č.p. 560, Liboc
tel. 774 492 112
[email protected]
Lokalita Stromovka
stromovkaRestaurace Pražan (letní zahrádka)
u konečné tramvaje, Výstaviště Holešovice
tel. 774 492 211
[email protected]
Více informací naleznete již brzy na facebooku nebo na www.slapacikary.cz
Těší se na Vás Šárecký sešup a restaurace Grazing Daisy.

Zábava pro děti

 

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA