Kam ještě vyrazit s dětmi o prázdninách

Napněte plachty, vyplouváme!

Napněte plachty, vyplouváme!


Léto je v plném proudu, a obzvlášť děti si ho užívají naplno.
Už vám dochází nápady, co zajímavého s vašimi ratolestmi podniknout? Třeba vás zaujmou naše tipy na neobvyklé zážitky, které nabízí agentura ESENNCE.cz.
Zahrajte si na vojáky
V Milovicích u Prahy najdete ráj všech malých i velkých vojáků – tankodrom, kde si můžete užít s celou rodinou pořádnou akční zábavu. Projet se můžete v opravdovém bojovém vozidle pěchoty, tatínkové (i maminky) ho mohou i řídit, pokud si troufnou. Pokud zrovna neholdujete military, navštivte nedaleký park Mirakulum plný atrakcí pro dobrodruhy každého věku.
unnamed.jpgdfsdsd
Napněte plachty, vyplouváme!
Na den nebo celý víkend se můžete stát pravými námořníky. Nebudete sice plachtit na moři, ale na Lipně, ale zážitek to bude stejně skvělý. Svou plavbu na jachtě nebo plachetnici můžete prožít pod vedením zkušeného kapitána nebo po krátkém zaškolení vyrazit na vlastní pěst. Na lodi si pohodlně uvaříte a vyspí se zde celá čtyřčlenná rodina. Víkend na plachetnici

Rodinná farma

Příroda, hory, čerstvý vzduch, spousta zvířat a milí majitelé vás přivítají na rodinné farmě v Beskydech, ve Valašské Senici. Ubytovat se můžete přímo na farmě v jednom z apartmánů, který vám poskytne pohodlí na celou dovolenou. Nejen děti ocení možnost seznámit se s místními zvířaty, kterých bydlí na farmě požehnaně. Mimořádný zážitek pasení ovcí v Beskydech můžete věnovat také jako vtipný dárek někomu z rodinných příslušníků nebo přepracovaných kamarádů.
unnamed

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama