REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Jižní Morava interaktivně s hrou LOGUJ!

Turistická hra, díky které poznáte jižní Moravu

Nevíte kam v létě vyrazit na výlet a chtěli byste si cestování trochu oživit? Rádi luštíte křížovky nebo se jen dozvídáte nové věci? Pokud jste si odpověděli ano, máme pro vás skvělou interaktivní turistickou hru, díky které poznáte jižní Moravu!
V rámci hry LOGUJ! se můžete vydat trasou čtyř okruhů, které vás provedou krásami Brna a okolí, Slovácka, Znojemska, Moravského krasu či Lednicko-valtického areálu a Pálavy. Okruhy vás zavedou na nejzajímavější místa jižní Moravy a přiblíží vám příběhy slavných osobností, které se s těmito místy pojí. Díky textům, videím či audiozáznamům se na svých toulkách můžete setkat s příběhy T. G. Masaryka, Barona Trencka, Karla Absolona a spousty dalších.
A co víc? Pokud správně odpovíte na otázky, které jsou pro vás v mobilní aplikaci s QR kódy připraveny, a zašlete nám správné znění tajenky na email uvedený na stránkách, můžete získat odměnu ve formě doplňků pro cyklisty a turisty, průvodců, vstupenek na veletrh Regiontour 2018, poukázek do wellness nebo zapůjčení horských kol na Singletrailech v Moravském Krasu a Boskovicích.
Aktuální informace o hře a tipy na další výlety můžete sledovat také na našem Facebooku.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA